MMA PLCiekawostkiAlexander Emelianenko odpowiada bratu: Fedor, zamknij się, zapomnij o mnie i módl się do swoich pieniędzy

Alexander Emelianenko odpowiada bratu: Fedor, zamknij się, zapomnij o mnie i módl się do swoich pieniędzy

Foto: Alexander Emelianenko, Instagram

Zawodnik MMA, Alexander Emelianenko, ponownie zwrócił się do swojego brata Fedora, oferując zamknięcie ust i nie wypowiadanie się przeciwko niemu.

Kilka godzin temu Fedor Emelianenko, w wywiadzie dla sport24.ru powiedział, że dla niego brat nie żyje. Alexander odpowiedział swojemu starszemu bratu nagrywając wiadomość wideo i zamieszczając ją na swoim profilu na Instagramie.

„Cześć, witajcie dobrzy ludzie. W Internecie mój starszy brat Fedor udzielił wywiadu i pochował mnie żywcem. Wszyscy zadają mi pytanie, jak na to zareagujesz, Alexandrze?
Jak mogę na to zareagować? Co mu powiem? Niech idzie do świątyni i zapali świecę za zmarłego brata, którego pochował żywcem.

Ale generalnie chcę ci powiedzieć, Fedor, zamknij się, zapomnij o mnie, nie istnieję dla ciebie po twoich słowach. A ja, matka, starsza siostra i młodszy brat doskonale wiemy, czym i kim naprawdę jesteś. Módlcie się do waszej boskiej mamony. Zapomnij o mnie, Fedor.

A dla was mili ludzie, dobrego dnia i nastroju. Wszystkiego najlepszego, pa, pa.”

Z takim przesłaniem Alexander pozostawił kibiców obserwujących sytuację między nim a starszym bratem.

Po tak ostrych wypowiedziach ze strony obu zawodników ciężko spodziewać się jakiegokolwiek rozejmu, nie tyle w najbliższym czasie, co kiedykolwiek. Bracia Emelianenko obecnie są niestety przykrym przykładem powiedzenia, że z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach.

Jak uważacie, czy jest jeszcze szansa na pojednanie? Czy Fedor, tuż przed walką, będzie jeszcze wdawać się w dyskusje z bratem?