Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCAlex Pereira przed kolejną walką z Israelem Adesanyą: Mam nadzieję, że po sobocie już nigdy nie będę musiał z nim walczyć

Alex Pereira przed kolejną walką z Israelem Adesanyą: Mam nadzieję, że po sobocie już nigdy nie będę musiał z nim walczyć

Mistrz wagi średniej UFC Alex Pereira rozmawiał z dziennikarzami o nadchodzącej kolejnej walce z Israelem Adesanyą, do której dojdzie na nadchodzącej gali UFC 287 w Miami.

Alex Pereira przed kolejną walką z Israelem Adesanyą

Pojedynek Pereira vs Adesanya będzie rewanżem za starcie, które odbyło się w listopadzie na UFC 281 i które Pereira wygrał przez TKO w piątej rundzie, odmieniając losy pojedynku, który na kartach sędziów przegrywał.

Pereira i Adesanya mają za sobą także przeszłość w kickboxingu, gdzie także już się mierzyli i tam również wygrał Brazylijczyk.

Alex Pereira przed kolejną walką z Israelem Adesanyą: Mam nadzieję, że po sobocie już nigdy nie będę musiał z nim walczyć

Mistrz wagi średniej w rozmowie z dziennikarzami przyznał, że ma nadzieję, iż sobotnia konfrontacja tej dwójki będzie ostatnią w ich karierach:

“Mam nadzieję, że po sobocie już nigdy nie będę musiał z nim walczyć ponownie. Wiem jak go pokonać. Wiem jak walczy. Wiem, jak pracuje, więc doskonale zdaję sobie sprawę jak go pokonać.”

Brazylijczyk odpowiedział także na sugestię o przenosinach do wyższej dywizji wagowej, bowiem w kategorii średniej wygląda na bardzo rosłego zawodnika:

“Ludzie powtarzają mi, że jestem duży, że jestem za ciężki na tę dywizję, ale w kickboxingu walczyłem o jeden kilogram, czyli dwa funty niżej niż teraz. W tej chwili skupiam się na tworzeniu historii i panowaniu jako mistrz tej dywizji. Kiedy moje ciało powie mi, że nadszedł czas na zmiany, to pójdę kategorię wyżej.”

Zobacz także:

Jacek Murański robi porządek z poważną kontuzją ręki: Faktycznie zmieniłem lekarzy i… Widzieliście?

Jacek Murański w mediach społecznościowych poinformował, że robi porządek jeśli chodzi o jego poważną kontuzję ręki. ”Muran” postanowił zmienić lekarzy – co okazało się świetną decyzją. Jacek zapewnia, że do zmiany lekarzy nawoływał go zmarły syn Mateusz, z którym ma kontakt.

Don Kasjo nie boi się Denisa Załęckiego: Nie dam się zastraszyć jakiejś… Co wy na to?

Na kanale uznanego komentatora Andrzeja Kostyry pojawił się wywiad z Kasjuszem Życińskim. ”Don Kasjo” został oczywiście zapytany o Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. Były zawodnik FAME MMA zapewnia, że nie boi się Załęckiego, ale rozumie przy tym, dlaczego niektórzy boją się odpowiedzieć ”Bad Boyowi”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis