Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCAlex Pereira po UFC 287 ogłasza zmianę kategorii wagowej! Idzie walczyć tam gdzie Jan Błachowicz!

Alex Pereira po UFC 287 ogłasza zmianę kategorii wagowej! Idzie walczyć tam gdzie Jan Błachowicz!

Były już mistrz wagi średniej UFC – Alex Pereira po porażce, jaką zanotował na gali UFC 287 ogłasza poważne zmiany w swojej karierze. A zmianami tymi jest przejście do innej kategorii wagowej.

Alex Pereira po UFC 287

Pereira w miniony weekend na gali UFC 287 w Miami ponownie mierzył się ze swoim “odwiecznym” rywalem – Israelem Adesanyą. W drugim starciu z Nigeryjczykiem w UFC doznał porażki przez nokaut w drugiej rundzie, która jednocześnie była pierwszą jego przegraną w UFC.

Alex Pereira po UFC 287 ogłasza zmianę kategorii wagowej!

Teraz Brazylijczyk ogłosił fanom ważną wiadomość dotyczącą swojej przyszłości. Pereira zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym potwierdził, że zmienia kategorię wagową na wyższą:

“Moja następna walka odbędzie się w 205 funtach, czyli w wadze półciężkiej.” – dowiadujemy się z filmu.

Dywizja półciężka to kategoria, której aktualnym mistrzem jest Jamahal Hill, a byłym m.in. Polak – Jan Błachowicz. Zresztą w sieci pojawiają się sugestie, że potencjalna walka Błachowicz vs Pereira na papierze wygląda bardzo zachęcająco.

A Wy jak widzielibyście taką potencjalną walkę?

Zobacz także:

Rafał Haratyk na dopingu w ostatniej walce? Jest obszernie wyjaśnienie menadżera!

Rafał Haratyk walczył na dopingu w swojej ostatniej walce na gali ARES FC 11? Polak mierzył się tam z Abdoulem Abdouragimovem w starciu o mistrzowski pas wagi średniej. Okazuje się, że wyniki badań antydopingowych “Polskiego Czołga” nie poszły po myśli.

Tańcula obawia się o Ferrariego na FAME 18: Wziął dwie walki, a ostatnio ledwo tlenu miał na jedną! Widzieliście?

Arkadiusz Tańcula to jeden z bohaterów nadchodzącej gali FAME 18, która już 20 maja odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Tam w walce o pas mistrzowski kategorii do 84 kilogramów zmierzy się z Maksymilianem “Wiewiórem” Wiewiórką. Ale nie tylko o tej walce wypowiedział się w rozmowie z kanałem FanSportu. Tańcula obawia się mocno o Ferrariego, czyli innego bohatera wspomnianej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis