MMA PLNajnowszeUFCAlex Pereira otrzymał ogromny bonus pieniężny za występ na UFC 303!

Alex Pereira otrzymał ogromny bonus pieniężny za występ na UFC 303!

Dana White spełnił prośbę „Poatana”.

Pereira z ogromnym bonusem
Foto: Getty Images

Alex Pereira niczym Mojżesz kolejny raz uratował UFC, kiedy największej organizacji MMA na świecie palił się grunt pod nogami. Brazylijczyk przyjął starcie z Jirim Prochazką na niespełna dwa tygodnie przed galą.

Pierwotnie walką wieczoru UFC 303 miała być walka Conora McGregora z Michaelem Chandlerem, ale Irlandczyk musiał się wycofać ze względu na kontuzję małego palca u stopy.

UFC zostało postawione pod ścianą. Dana White i spółka musieli improwizować i na szybko dopiąć pojedynek, który sprosta oczekiwaniom kibiców.

Wybawicielem okazał się Alex Pereira, który wjechał na białym koniu i zaakceptował rewanżowe starcie z Jirim Prochazką, stawiając na szali pas kategorii półciężkiej. Oczywiście brawa należą się również dla Czecha!

Alex Pereira z ogromnym bonusem!

Pokonawszy Prochazkę – „Poatan” poprosił sternika UFC o bonus w wysokości 303 tys. dolarów. Jak się okazało – Dana White spełnił prośbę Brazylijczyka.

Taką informację przekazał Plinio Cruz (trener Alexa) w wywiadzie, jakiego udzielił dla MMA Fighting.

Dana spojrzał na Alexa i powiedział: „Wiesz co, stary? Zajmę się tobą. Dostaniesz $303,000”. Zażartował nawet, że Alex będzie mógł kupić za te pieniądze supersamochód. Pereira odpowiedział mu, że ma już ich wystarczająco i teraz chce Cybertruck.

ZOBACZ TAKŻE: „Coś się zaczyna dziać…” – Mateusz Gamrot zabrał głos ws. kolejnej walki w UFC!

Dana ma gest!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis