MMA PLBoksAleksandr Powietkin popiera Putina: Dlatego jestem za prezydentem i jego decyzjami!

Aleksandr Powietkin popiera Putina: Dlatego jestem za prezydentem i jego decyzjami!

Aleksandr Powietkin (36-3-1, 25 KO) postanowił w mediach społecznościowych zabrać głos. Pretendent do mistrzostwa świata w wadze ciężkiej popiera decyzję i zachowanie Władimira Putina. 

Powietkin

42-latek po ostatniej przegranej postanowił przejść na sportową emeryturę. Rosjanin stanął do natychmiastowego rewanżu z Dillianem Whytem. Brytyjczyk już w czwartej odsłonie zastopował rywala. ”Sasza” to przede wszystkim amatorski mistrz Europy i olimpijski.

Wspomniany pojedynek poniżej:

Powietkin: Walczyliśmy o prawdę przez te wszystkie lata!

Aleksandr Powietkin (36-3-1, 25 KO) w mediach społecznościowych zabrał głos w sprawie wojny Rosji z Ukrainą. Wszystko rozpoczęło się w czwartek nad ranem.

Siła w prawdzie.To słynne zdanie, które powiedział Sergii Bodrow. Dziś pokazuje istotę tego, co dzieje się na Ukrainie. Walczyliśmy o prawdę przez te wszystkie lata, podczas gdy Słowianie byli eksterminowani w Donbasie. Dlatego jestem za prezydentem i jego decyzjami, aby stanąć w obronie zwykłych ludzi. Odeprzeć nazizm, który pasożytuje, wszystkim wiadomo na czyj koszt. Każda wojna się kończy. Niech i ta się skończy w nadchodzących dniach.

Zobacz także:

Jest oficjalny trailer MMA VIP 4! Gala odbędzie się już w sobotę! Widzieliście?

Już w najbliższą sobotę w Warszawie odbędzie się czwarta edycja MMA VIP. Dzisiaj na YouTubie organizacji pojawił się trailer. Przypomnijmy, że freakowa federacja borykała się z dużymi problemami. Była wielokrotna zmiana lokalizacji oraz terminu. 

Zawodnik UFC o sytuacji na Ukrainie: Powinna paść na kolana i zostać Rosją! Przesadził?

Sean Strickland (25-3) znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, ale wedle wielu internautów tym razem przesadził! Zawodnik UFC na twitterze postanowił skomentować sytuację na Ukrainie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis