MMA PLUFCAleksander Volkov po znokautowaniu Overeema: Chcę walki o pas!

Aleksander Volkov po znokautowaniu Overeema: Chcę walki o pas!

Aleksander Volkov po znokautowaniu Alistaira Overeema na ostatniej gali UFC w Las Vegas obrał jasny cel na swoją sportową przyszłość. Rosjanin chce dojść do walki o pas mistrzowski wagi ciężkiej UFC!

“Drago” w tej chwili może pochwalić się rekordem 7-2 w oktagonie UFC i dzięki wiktorii nad niebezpiecznym Holendrem, mocno usadowił się w czołówce dywizji ciężkiej:

Aleksander Volkov po znokautowaniu Overeema: Chcę walki o pas!

Na konferencji prasowej po minionej gali w Las Vegas, Volkov nie ukrywał, że jego celem jest pas mistrzowski wagi ciężkiej.

“Na pewno chcę zawalczyć o pas mistrzowski. W przyszłości czeka mnie kilka świetnych walk w wadze ciężkiej, więc zobaczymy jak uplasuję się w czołówce dywizji, gdzie będzie moje miejsce. Ale na pewno chcę dostać walkę o pas – to jest mój cel. To mój czas, czuję się świetnie i chcę wejść na szczyt.”

Aktualnym mistrzem królewskiej dywizji wagowej UFC jest Stipe Miocic. Amerykanin w swojej najbliższej obronie tytułu skrzyżuje rękawice z Francisem Ngannou. Będzie to ich druga walka w karierze.

W dywizji ciężkiej swoją karierę zamierza także kontynuować były dominator niższej kategorii wagowej – Jon Jones. “Bones” póki co, czeka na swój debiut w nowej kategorii wagowej.

Zobacz także:

Odmieniony Popek przed walką z Kizo na FAME MMA 9: Jak się chłop machnie i dostanę bombę to… [WIDEO]

Przy okazji konferencji prasowej przed galą FAME MMA 9 Paweł “Popek Monster” Mikołajuw udzielił wywiadu redakcji MMA.pl.

Widzieliście sylwetkę Israela Adesanyi? Nigeryjczyk gotowy na wojnę z Błachowiczem!

Israel Adesanya (20-0) pokazał jak wygląda jego sylwetka przed przejściem do wyższej kategorii wagowej. Nigeryjczyk szóstego marca stanie przed szansą zdobycia drugiego tytułu.

Bonus BGC zapowiada odwet na ”Warszawskim Dresiku”! Będziecie oglądać?

Bonus BGC zapowiada odwet na Warszawskim Dresiku! Chodzi o sytuację, która miała miejsce na Roaście Najmana, który w piątek był transmitowany (w systemie PPV) w Internecie!