MMA PLBoksAleksander Usyk zdradził jakie pieniądze dostał za walkę z Głowackim! Będziecie zaskoczeni!

Aleksander Usyk zdradził jakie pieniądze dostał za walkę z Głowackim! Będziecie zaskoczeni!

Aleksander Usyk (18-0, 13 KO) już niebawem chce podbić kategorie ciężką. Wrócił temat jego pojedynków w wadze cruiser, gdzie był bezdyskusyjnym mistrzem. Ukrainiec zdradził jakie pieniądze dostał za walkę z Krzysztofem Głowackim (31-2, 19 KO). Będziecie zaskoczeni!

Usyk w starciu z ”Główką” zdobył pas mistrza świata federacji WBO.Do walki doszło siedemnastego września 2016 roku w Ergo Arenie. Ukrainiec wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów (119:109, 117:111 x2). Dla naszego reprezentanta była to pierwsza zawodowa przegrana. ”Główka” szukał okazji, aby zaskoczyć przeciwnika mocnym ciosem. Świetnie wyszkolony Usyk nie dał sobie zrobić większej krzywdy.

W materiale poniżej zobaczycie najlepsze momenty z tego pojedynku:

Usyk zdradził jakie pieniądze dostał za walkę z Głowackim!

Będziecie zaskoczeni! Aleksandr Usyk (18-0, 13 KO) zdradził jakie pieniądze dostał za walkę z Krzysztofem Głowackim (31-2, 19 KO).

Dziennikarze i kibice nie zdają sobie sprawy, ile tak naprawdę zarabiamy. Nie wiedzą jaka jest ostateczna kwota, która wpływa na nasze konto. Podatki, koszty promotorskie i menadżerskie, plus dodatkowe wydatki. Jeśli zawodnikowi zostanie połowa kwoty podawanej w prasie, to jest naprawdę dobrze. Gdy zdobyłem swój pierwszy mistrzowski tytuł, pokonując Głowackiego, prasa pisała, że dostałem pomiędzy 300 a 400 tysięcy dolarów. Prawda jest jednak taka, że dostałem na koniec niewiele ponad 45 tysięcy dolarów (..) Nie narzekam na pieniądze, moje zarobki są w porządku. Ale to nie jest tak, że dostajemy miliony za walkę.

Zobacz także:

Kłopoty Najmana! Co się stało?

Kłopoty, kłopoty Najmana! Z rozpiski gali MMA-VIP wypadł kolejny pojedynek. I po raz kolejny jest to walka pań.

Kizo komentuje konflikt Jongmen-Kizo! Widzieliście?

Patryk Woziński już szóstego marca stoczy swój drugi pojedynek w FAME MMA. W walce wieczoru dziewiątej edycji dojdzie do jego starcia z Popkiem Monsterem (4-4). Co ciekawe raper z Legnicy jeśli wygra ten pojedynek stanie przed szansą zdobycia pasa freakowej organizacji.