MMA PLJan BłachowiczRakić z wielkim szacunkiem reaguje na kontuzje Błachowicza: Wszystkiego najlepszego!

Rakić z wielkim szacunkiem reaguje na kontuzje Błachowicza: Wszystkiego najlepszego!

To jest piękne zachowanie! Aleksandar Rakić (14-2) w mediach społecznościowych zareagował na kontuzje Jana Błachowicza (28-9). Ze słów reprezentanta Serbii można wnioskować, że ich starcie jest aktualnie i odbędzie się w innym terminie. Przypomnijmy, że wstępnie do walki miało dojść dwudziestego szóstego marca.

Błachowicz

”Rocket” pod koniec 2019 roku doznał pierwszej przegranej pod banderą UFC. Trzeba jednak zaznaczyć, że przegrana na punkty z Volkanem Oezdemirem należała do tych mocno dyskusyjnych.

Od tego czasu Serb odnotował dwa ważne zwycięstwa. Rakić jednogłośną decyzją sędziów pokonał Anthony Smitha oraz Thiago Santosa.

Rakić reaguje!

Aleksandar Rakić (14-2) ma wielki szacunek do byłego mistrza UFC – Jana Błachowicza (28-9). Zobaczcie jak na wypadnięcie Janka zareagował reprezentant Serbii.

Szybkiego powrotu do zdrowia i regeneracji, Jan. Do zobaczenia później w tym roku. Wszystkiego najlepszego.

Zobacz także:

Spodenki z krwią Jacka Murańskiego z walki na FAME 12 można kupić na licytacji WOŚP! Zaskoczeni?

Niecodzienna licytacja dla WOŚP! Kibice uniwersum Murańskich mogą kupić spodenki z krwią Jacka Murańskiego z walki w klatce rzymskiej na pamiętnej gali FAME 12.

Raper Bedoes pokazał swój boks. Nadaje się do sportów walki? [WIDEO]

W czasach, kiedy w Polsce znacznie szybciej rozwijają się organizacje freakowe niż sportowe, nie dziwne jest pojawianie się w sportach walki kolejnych celebrytów. Teraz raper Bedoes pokazał swój boks.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis