MMA PLUFCAleksandar Rakic musi przejść poważną operację po walce z Janem Błachowiczem na UFC Vegas 54

Aleksandar Rakic musi przejść poważną operację po walce z Janem Błachowiczem na UFC Vegas 54

Bardzo złe informacje dla tego zawodnika! Aleksandar Rakic jeszcze kilka dni temu marzył o walce o pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC, ale po walce z Janem Błachowiczem zamiast starcia mistrzowskiego czeka go poważna operacja.

Aleksandar Rakic

Walczący pod austriacką flagą Rakic przegrał starcie z Błachowiczem przez TKO w trzeciej rundzie spowodowane kontuzją kolana. Rakic padł na matę po ewidentnym skręceniu stawu kolanowego, co spowodowało automatycznie zwycięstwo Błachowicza.

Moment kontuzji uwieczniony na poniższym materiale:

Aleksandar Rakic musi przejść poważną operację po walce z Janem Błachowiczem

Teraz dowiedzieliśmy się co dokładnie stało się Rakicowi w tej konkretnej sytuacji. Dziennikarz Ariel Helwani podał konkretne informacje w sprawie tego zawodnika.

Aleksandar Rakic doznał bowiem zerwania wiązadeł w prawym kolanie. Zerwanie ACL skutkuje koniecznością przeprowadzenia operacji.

To nie pierwsza tego typu kontuzja Austriaka. W przeszłości Rakic dwukrotnie zrywał ACL-a ale w lewym kolanie. Za każdym razem jego więzadła dało radę zregenerować.

Termin operacji kolana u Rakicia nie został jeszcze wyznaczony. Wiadomo natomiast, że zawodnika czeka kilkumiesięczna przerwa.

Zobacz także:

Piotr Szeliga w loży szyderców! ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik: Jazda!

Piotr Szeliga tuż po walce pojawił się w loży szyderców. Popularny ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik na bokserze. Podopieczny Mateusza Kubiszyna w sobotę stoczył swój czwarty pojedynek w organizacji FAME MMA.

Mateusz Murański ostro o Popku: Gdzie go złapiemy, jest walony na dziurę!

Mateusz Murański po pierwszym zwycięstwie w organizacji FAME MMA wskazał kolejnych potencjalnych przeciwników. ”Muran” zdradził, że chciałby stoczyć pojedynek z Popkiem Monsterem (4-5), lub Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem (3-0). W ostatnim czasie padały mocne słowa i trzeba przyznać, że mamy tutaj duży konflikt z Popkiem.

Norman Parke zaczepiany przez Tyburskiego? ”Stormin”: Wyglądał jak kobieta!

Norman Parke (29-7-1) w rozmowie z ”Koloseum” zdradził, że tuż po walce był zaczepiany przez Pawła Tyburskiego. ”Stormin” zapewnia, że ”Tybori” chce się wybić na jego nazwisku. Były zawodnik UFC proponuje spotkanie na sali treningowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis