MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki na gorąco komentuje bójkę ojca z Alanem: Chciał mu przetłumaczyć!

Denis Załęcki na gorąco komentuje bójkę ojca z Alanem: Chciał mu przetłumaczyć!

Gdzie Denis Załęcki i Alan Kwieciński, tam dymy! Na pierwszej konferencji przed High League 3 doszło do awantury na trybunach. Do “Alanika” wystartował ojciec Denisa, a potem w akcję wkroczył sam ‘Bad Boy”. Załęcki w rozmowie z Michałem Cichym skomentował zaistniałą sytuację. – Ojciec chciał, bym go dalej nie bił – mówi. Okazuje się, że walka ojca Denisa z Alanem wcale nie jest wykluczona!

Foto: MMA.plTV YouTube

Mimo że rywalem Denisa Załęckiego jest Mateusz “Don Diego” Kubiszyn, to najwięcej emocji ponownie wywołuje konfrontacja “Bad Boy’a” z Alanem Kwiecińskim. Panowie zmierzyli się już na High League 2 w Krakowie, gdzie zwyciężył torunianin. “Alanik” leżał wówczas kilkukrotnie na deskach, ale nie przegrał tego pojedynku przed czasem.

High League 3. Denis Załęcki: Alanik dostał liścia!

Konflikt pomiędzy nimi nie zgasł, nadal mają sobie wiele do zarzucenia, czego dowodem była sytuacja na konferencji. Denis wypowiedział się w rozmowie z Michałem Cichym na kanale MMAplTV.

Mój ojciec poszedł do Alana jedynie mu “doradzić”. Nie wiem, do jakiej wymiany zdań doszło. Ja zdążyłem dobiec, dostał Alanik liścia i opadł na fotel. Uderzyłem go z nadgarstka, ojciec chciał, bym go dalej nie bił. Widziałem, że był zamroczony, więc odpuściłem.

– powiedział “Bad Boy”.

Załęcki zabrał głos również na temat możliwej walki jego ojca z Alanem. Niewykluczone, że w przyszłości może do niej dojść.

Jest taka możliwość, że dojdzie do walki między nimi. Choć ja mam ochotę się na Alanie konkretnie wyżyć i uszkodzić porządnie. Ale jak tata będzie chciał, to pójdzie przodem. Starsi mają pierwszeństwo

– dodał.

Denis zapowiedział również, że w przyszłości chce zawalczyć na The War i pod uwagę bierze walkę 2 na 2, gdzie będzie w jednym teamie razem z ojcem.

Cały wywiad dostępny na kanale MMA.pl:

Zobacz także:

Zarobki w UFC? Dana White: Jake Paul wygaduje bzdury pod kliknięcia

Zarobki w organizacji UFC to temat długi jak sieć autostrad w Chinach. Są zwolennicy systemu promowania zawodników amerykańskiego giganta, ale są i poważni krytycy. Jake Paul należy do tego drugiego grona osób. Dana White za to broni wypłat gwarantowanych przez UFC.

Załęcki apeluje do High League o walkę wieczoru: To będzie najciekawsza walka, widzowie tego chcą! Widzieliście?

Denis Załęcki podczas ostatniego nagrania apelował do organizacji High League. ”Bad Boy” uważa, że jego starcie z Mateuszem Kubiszynem mogłoby spokojnie zostać main eventem najbliższego wydarzenia. Denis podkreśla, że podobne odczucia ma wielu kibiców. Czy jest na to szansa? Zapewne takie pytanie padnie podczas dzisiejszej konferencji High League 3, która startuje od godziny 19:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis