MMA PLHighleagueAlberto został zatrzymany przez policję: Nie odpuszczę im tego, będę z nimi jechał!

Alberto został zatrzymany przez policję: Nie odpuszczę im tego, będę z nimi jechał!

Raper i zawodnik High League Alberto został w weekend zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze przeszukali jego samochód i znaleźli medyczną marihuanę. Mężczyzna opuścił komisariat po kilkunastu godzinach.

Alberto został zatrzymany przez policję: Nie odpuszczę im tego, będę z nimi jechał!
Foto: Alberto został zatrzymany przez policję: Nie odpuszczę im tego, będę z nimi jechał!

Alberto niedawno wypuścił najnowszy singiel “Penga”, który na YouTube ma już 250 tys. wyświetleń. Nie świętował jednak długo opublikowania nowego kawałka. W nocy z soboty na niedzielę raper opublikował wideo, na którym można było zobaczyć, jak policja z psem przeszukuje jego samochód.

Alberto zatrzymany!

Zobaczcie, to jest pies śledczy, on szuka tu narkotyków w moim samochodzie. Ciekawe, czy coś znajdzie. Dzisiaj chyba nic, hehehe.

– mówił.

Kilkanaście godzin później Alberto Simao opuścił komisariat policji i wytłumaczył szczegóły swojego zatrzymania:

Wielu z Was jest ciekawa, odnośnie mojego story, jak przeszukiwała mnie policja. Zobaczyliście, co tam się dzieje. Dopiero odpuściłem komisariat policji. Będzie grubsza sprawa, ponieważ wszystko było nie tak jak trzeba. Policjanci musieli uwalić mnie na glebę, nawet nie stawiałem oporu za to, że miałem leczniczą marihuanę. Za to, że miałem na to papiery. Wszystko miałem, ale musieli mnie upi*rdolić. Dlaczego? Bo są niekompetentni i uprzedzeni do takich osób jak ja. Ja im tego nie odpuszczę, będę z nimi jechał. Adwokat mi pomogła dzisiaj wyjść. Jedziemy z tym, bo nie odpuszczam

– powiedział zawodnik High League.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis