Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFerrariAlberto mocno o Ferrarim: Dla hajsu sprzedałby ostatnią godność!

Alberto mocno o Ferrarim: Dla hajsu sprzedałby ostatnią godność!

Alberto Simao zdradził w mediach społecznościowych, że jest problem ze znalezieniem przeciwnika. Raper ma nadzieje, że już niebawem to ulegnie zmianie i będzie mógł stoczyć kolejny pojedynek. Simao przy okazji w mocnym stylu wypowiedział się o Amadeuszu Rośliku.

Ferrari

”Ferrari” po raz drugi wystąpi w main evencie FAME MMA. Podopieczny Mirosława Oknińskiego dwudziestego maja podczas 18 edycji ma stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Rywalami Amadeusza będą Kacper Błoński oraz Marcin Dubiel.

Alberto w najbliższym starciu będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Raper wystąpił w walce wieczoru gali High League, gdzie musiał uznać wyższość Pawła Tyburskiego. Trzeba jednak podkreślić, że ”Tybori” to jeden z najlepszych jak nie najlepszy freak fighter pod względem umiejętności.

Alberto mocno o Ferrarim!

Alberto Simao w mediach społecznościowych zdradził, że jest problem z kolejnym potencjalnym przeciwnikiem.

Czekam na propozycję. Jak na razie wszyscy odmawiają walki ze mną. Nie wiem, może są w strachu.

Raper przy okazji w mocnym stylu wypowiedział się o Amadeuszu Rośliku.

On dużo krzyczy, a mało robi. Uważam, że otoczkę wokół siebie wymyśla dobrze i szum wokół siebie, ale dla hajsu sprzedałby ostatnią godność.

Zobacz także:

Kolejny Polak w Glory! Maksymilian Bratkowicz pod koniec kwietnia zawalczy w Rotterdamie! Widzieliście?

Dziś nie brakuje dobrych wiadomości! Maksymilian Bratkowicz postanowił zaryzykować i przyjął walkę w zastępstwie. Maks jest kolejnym naszym reprezentantem, który trafił do największej organizacji kick-boxingu. Do debiutu Biało-Czerwonego dojdzie już pod koniec kwietnia.

Piotr Szeliga mocno o zaczepkach Oknińskiego: To jest żenujące! Co wy na to?

Piotr Szeliga w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o zaczepkach ze strony trenera Mirosława Oknińskiego. Freak figthter z Dębicy zapewnia, że ”z Akademii Wilanów zrobiła się Akademia Pana Kleksa”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis