MMA PLDenis ZałęckiAlberto dalej chce walczyć z Denisem Załęckim! ”Bad Boy” komentuje!

Alberto dalej chce walczyć z Denisem Załęckim! ”Bad Boy” komentuje!

Alberto Simao już czwartego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny raper wystąpi w walce wieczoru High League 3 w Ergo Arenie. Jego przeciwnikiem będzie Marcin Dubiel. Co ciekawe Alberto dalej podtrzymuje, że w przyszłości chciałby zmierzyć się z Denisem Załęckim. Długo nie musieliśmy czekać na komentarz ”Bad Boya”.

Załęcki

Przypomnijmy, że na tej samej gali swój drugi pojedynek w High League odnotuje wspomniany Denis Załęcki. Już niebawem poznamy jego przeciwnika. Czy będzie to ponownie osoba, z którą ”Bad Boy” ma konflikt? Dymy w wykonaniu Załęckiego są mocne – co pokazało ostatnie zestawienie z Alanem Kwiecińskim. Na konferencji, ”rundakach” nie brakowało emocji. Na ceremonii ważenia zaś – Załęcki postanowił uderzyć rywala łokciem.

Sam pojedynek dostarczył dużo emocji. Kwieciński pokazał charakter i chciał zaskoczyć choćby kolanem z wyskoku. To było zdecydowanie za mało na Denisa. Załęcki miał parę razy rywala na deskach i wydawało się, że jest blisko skończenia. Ostatecznie pojedynek trwał cały dystans. Załęcki wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Alberto dalej chce walczyć z ”Bad Boyem”!

Tak to prawda! Alberto Simao dalej myśli o potencjalnej walce z Denisem Załęckim. Nie można wykluczyć, że w przyszłości dojdzie do takiego zestawienia w organizacji High League.

Rozmawiałem przy okazji z Denisem. Jest to spoko równy gość i możemy się złapać w przyszłości. Ale on też na tej gali ma zaje**stą walkę, więc wszystko w swoim czasie.

Jest też reakcja ”Bad Boya”, który jest chętny na takie starcie.

Wygrywamy swoje walki i łapiemy się mordo na High League 4

Przypomnijmy, że Alberto o walce z Denisem Załęckim wspominał przy gali High League 2 w Krakowie. Było to tuż po starciu Załęcki-Kwieciński.

No tak, mógłby być. Dla mnie kondycyjnie jest do rozj**ania. Mógłbym na spokojnie. Mam 90 kilo na wadze, więc jestem nawet cięższy od Alana. Ja jestem otwarty na taką ofertę (…) Powiedziałem, że mogę walczyć z wygranym, bo bardzo interesujące to było. W sumie nie zdziwiłem się, że wygrał Denis, ale kondycja słaba, do przerobienia.

Chcielibyście zobaczyć takie zestawienie?

Zobacz także:

Wielki powrót na High League 3! Robert ”Hardkorowy Koksu” Burneika rywalem ”Robura”! Zaskoczeni?

“Hardkorowy Koksu” wraca do klatki! Robert Burneika zmierzy się z Robertem “Roburem” Orzechowskim na gali HIGH League 3, która odbędzie się 4 czerwca w ERGO ARENIE. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Niepokojąca forma Tysona Fury przed walką z Whytem. Najpierw masa, potem rzeźba?

Już w najbliższą sobotę na Stadionie Wembley w Londynie odbędzie się gala bokserska, którą uświetni pojedynek o mistrzowski pas wagi ciężkiej WBC między Tysonem Furym a Dillianem Whytem. W sieci natomiast pojawiło się wideo z otwartego treningu, po którym kibiców zmartwiła niepokojąco forma Tysona Fury.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis