MMA PLHighleagueAlberto chce podkraść dziewczynę Dubielowi? “Jeśli wygram walkę, to…”

Alberto chce podkraść dziewczynę Dubielowi? “Jeśli wygram walkę, to…”

Gala High League 3 coraz bliżej, a przed walką Alberto z Marcinem Dubielem robi się ciekawa atmosfera. Organizacja opublikowała krótki filmik, w którym to raper przekazuje do rywale pewne przesłanie. Chodzi o jego dziewczynę, “Natsu”.

Alberto chce podkraść dziewczynę Dubielowi?
Foto: High League

Od dłuższego czasu w mediach spekulowało się, że Marcin Dubiel i Natalia “Natsu” Kaczmarczyk są razem, tę informację potwierdzili już w kilku wywiadach. Mimo to istnieją osoby w showbiznesie influencerów, które twierdzą, że ich związek jest specjalnie wymyślony.

High League: Przesłanie Alberto! Dubiel i Natsu odpowiadają!

Alberto chce wykorzystać czuły punkt swojego oponenta i… zjeść śniadanie z “Natsu”. Ponadto autor hitu “Dwutakt” przekazał do Dubiela wiadomość, w której pokazał na płatki Teamu X, Yummer’s.

Mam tutaj takie, płateczki i umawiamy się tak Dubiel. Jak przegrasz walkę, to ja wybieram sobie którąś z tych dziewczyn, a ty chyba dobrze wiesz, którą wybiorę. Także, któraś z tych dziewczyn zje ze mną śniadanie, jeśli Dubiel przegra ze mną walkę i ty wiesz, o której dziewczynie mówię (śmiech).

Marcin Dubiel odpowiedział bardzo prześmiewczo:

A to ma być kara dla mnie czy dla tej dziewczyny?

Natalia Kaczmarczyk również nie pozostała obojętna na tego typu publikację:

Ej a to nie jest tak że jeszcze dziewczyna się musi zgodzić?

– napisała “Natsu”.

Jednakże raper już 4 czerwca w Ergo Arenie w Trójmieście zaliczy swój debiut w MMA. Przeciwnikiem Alberto będzie wspomniany Marcin Dubiel. Jako faworyta bukmacherzy typują muzyka, ale warto zauważyć, że influencer ma za sobą dłuższy staż treningowy i obył się z walkami na galach freakowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis