MMA PLDawid ZałęckiAlan Kwieciński zapowiada wpłacenie pieniędzy! Dawid Załęcki komentuje!

Alan Kwieciński zapowiada wpłacenie pieniędzy! Dawid Załęcki komentuje!

Alan Kwieciński w mediach społecznościowych zdradził, że lada dzień wpłaci pieniądze na cele charytatywne (po przegranym zakładzie z Dawidem Załęckim na ”rundkach”). ”Crazy” na insta stories szybko skomentował zachowanie ”Alanika”.

Załęcki

To jest mocne tempo byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy”. Alan podczas High League 3 w Ergo Arenie odnotował czwarty pojedynek w 2022 roku. Alan po raz trzeci przegrał i jak zapewnia potrzebuje przerwy.

Dawid Załęcki od samego początku dominował. Wygrana przed czasem Załęckiego, to była tylko kwestia czasu. ”Alanik” ponownie próbował zaskoczyć kolanem z wyskoku. To było jednak za mało na świetnie dysponowanego Załęckiego. Po trzecim liczeniu sędzia zakończył pojedynek.

Załęcki: Szkoda, że tyle ludzi musiał Cię zmobilizować!

Dawid Załęcki równie szybko zareagował na insta stories Alana Kwiecińskiego, który zapewnia, że dotrzyma słowa. ”Crazy” pochwalił zachowanie Kwiecińskiego, ale zaznaczył, że musiało go do tego zmobilizować dużo ludzi poprzez krytykę.

Niesamowicie się cieszę, że zachowasz się jak prawdziwy mężczyzna! Szkoda, że tyle ludzi musiał Cię zmobilizować poprzez hejt i sam nie chciałeś dotrzymać danego słowa, ale no liczy się efekt! Jeszcze raz podaję numer konta. Hospicjum Nadzieja w Toruniu – 21 1090 1506 0000 0001 0385 1201 Na koniec tygodnia dam wam znać czy tym razem nie skończy się na pustych słowach!

High League 3: Wyniki!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Grzegorz Szulakowski chętny na walkę z Don Diego lub Denisem Załęckim. Proponuje: High League vs Prime MMA! Co wy na to?

Gwiazda walki wieczoru nadchodzącej gali PRIME 2: KOSMOS – Grzegorz Szulakowski przyznał w mediach społecznościowych, że jest chętny na walkę z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem lub Denisem Załęckim. Walkę na zasadach MMA, bowiem w samej stójce, zdaniem “Szuliego” zarówno Kubiszyn, jak i Załęcki “by go pozabijali”.

Kwota zwala z nóg! Monika Kociołek zdradziła, ile zarobiła za walkę z Fagatą w FAME MMA! Widzieliście?

Monika Kociołek na gali FAME MMA 14 przegrała z Agatą Fąk, znaną szerzej jako “Fagata”. Mimo to członkini Teamu X2 zarobiła fortunę na wspomnianym pojedynku. Trzeba przyznać, że jej konto wzbogaciło się o wielką sumę pieniędzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis