MMA PLFerrariAlan Kwieciński zapowiada w tym roku walkę z Ferrarim: Jest nawet pomysł na 2 vs 2!

Alan Kwieciński zapowiada w tym roku walkę z Ferrarim: Jest nawet pomysł na 2 vs 2!

Alan Kwieciński nie powiedział ostatniego słowa. ”Alanik” w drugiej połowie 2022 roku wróci do klatki i zamierza zaskoczyć. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapowiada pojedynek z Amadeuszem ”Ferrari” Roślikiem. Tu jest do rozwiązania duży konflikt. Od dłuższego czasu nie brakuje z dwóch stron mocnych słów. 

Kwieciński

Trzeba przyznać, że ”Ferrari” stanąłby przed sporym wyzwaniem. Niewątpliwie nawet w formule MMA nie byłby zdecydowanym faworytem. Wcześniej jednak Roślik ma stoczyć jeden pojedynek na tak zwaną ”odbudowę”. Jest to spowodowane jego stanem zdrowia po aferze maczetowej.

Kwieciński w tym roku ma bardzo mocne tempo, bowiem stoczył już cztery pojedynki. Warto jednak zaznaczyć, że tylko z jednego wyszedł zwycięsko.

Kwieciński zapowiada walkę z Ferrarim! 

W tym roku dojdzie do walki Ferrari vs Kwieciński? Wszystko na to wskazuje! Alan Kwieciński za kulisami konferencji PRIME SHOW MMA 2 starł się z Amadeuszem Roślikiem – doszło do wymiany zdań.

Kwieciński w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedzaił się o potencjalnej walce z ”Ferrarim”.

Trochę się spiąłem z tym kondomem ”Ferrarim”. Powiedział, że robi walkę niebawem. Szybko, bo podobno miał odcięte paluchy, szybki. Robi teraz walkę na przetarcie i mamy się bić w tym roku jeszcze. Powiedział, że zgodzi się na walkę w końcu (..) Być może, ja jestem otwarty. Chciałbym, ja sercem jestem z FAME. Fajnie by było to zrobić tam. A nawet są propozycje zrobić 2vs2. Niech weźmie tego klona swojego gorszego. On z tym ciosem i ja z Sequento wjeżdżam. Wolałbym sam się rozprawić z ”Ferrarim” i tak zrobię.

Zobacz także:

Gala Trybsona tuż, tuż! Fist Universe – Transmisja PPV gdzie oglądać, bilety, karta walk, kiedy gala?

W piątek, 17 czerwca w Warszawie odbędzie się pierwsza gala spod szyldu Fist Universe, której organizatorem głównym jest Paweł “Trybson” Trybała. Gdzie oglądać transmisję PPV z wydarzenia? Czy bilety są dostępne? Jak wygląda karta walk? Wszystkiego dowiecie się z tego artykułu!

Don Kasjo ostro o walce ze Szpilką: Wybiję mu boks z głowy, znokautuje go! Co wy na to?

Walka Artur Szpilka kontra Kasjusz Życiński coraz bliżej? Wszystko na to wskazuje! Popularny ”Don Kasjo” w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został ponownie zapytany o taki potencjalny pojedynek. Kasjusz zapewnia, że znokautuje ”Szpile”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis