MMA PLKwiecińskiAlan Kwieciński wyśmiewa Murańskiego! Dojdzie do walki?

Alan Kwieciński wyśmiewa Murańskiego! Dojdzie do walki?

Tu jest spina! Alan Kwieciński za pomocą insta stories postanowił wyśmiać Mateusza Murańskiego. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” oglądał telewizję, a na ekranie pojawił się ”Muran”.

Kwieciński

”Alanik” w ostatnim czasie zaskoczy – bowiem przyznał, że chętnie zmierzy się z Marcinem Różalskim.

Miałem się odnieść, więc się odnoszę do słów Marcina. Tak więc, jak najbardziej jestem na TAK, jeśli chodzi o walkę z Tobą. Dla mnie niesamowite wyzwanie. Jak z takiego głupiego żartu ma wyjść fajna inicjatywa, to zróbmy to. Ja również część wypłaty przekazuję na schronisko. Jak to powiedziałeś, mam nadzieję „Do zobaczenia w klatce.

Na te słowa szybko zareagował Mateusz Murański.

Świat się skończył…. Myślę, że na jedyne na co mógłby mu pozwolić Marcin temu zwyrodnialcowi niejakiemu Alanowi Kwiecińskiemu , to propozycja podcierania zawartości posiłków po potrzebie, jego koniom.

Kwieciński wyśmiewa Murańskiego!

Alan Kwieciński nie zamierza odpuszczać. ”Alanik” w mediach społecznościowych wypowiedział się o Murańskich.

Widzę cała rodzinka siadła na mnie hahah. Pierwszy w kolejce był Mateusz potem Jcusia wacusia zapraszam do klateczki.

Kwieciński

Ponadto Kwieciński oglądał telewizję, a w pewnym momencie na ekranie pojawił się ”Muran”. Zawodnik FAME MMA postanowił wyśmiać Mateusza Murańskiego.

Alan Kwieciński o Murańskim

Posted by Freak Fight on Thursday, September 2, 2021

Zobacz także:

Szok! Zawodnik znokautowany podczas ważenia! [WIDEO] Widzieliście?

Takie sytuacje nie zdarzają się często. Jeden z zawodników przesadził na ceremonii ważenia przed galą w Białorusi. Podczas face to face doszło do nokautu.

Walka Najman-Murański coraz bliżej? Pojawiła się nowa propozycja!

O tym pojedynku mówi się już bardzo długo! Niewykluczone, że jest on coraz bliższy finalizacji. Mowa o zestawieniu Marcina Najmana z Jackiem Murańskim, gdzie jest prawdziwy konflikt. ”El Testosteron” na swoim kanale YouTube czeka na opinie kibiców i odpowiedź czy chcą, aby doszło do takiego zestawienia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis