MMA PLDawid ZałęckiAlan Kwieciński wydaje oświadczenie na temat wpłat: Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie!

Alan Kwieciński wydaje oświadczenie na temat wpłat: Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie!

Alan Kwieciński zabrał głos w mediach społecznościowych. ”Alanik” postanowił wydać oświadczenie na temat wpłat na konta charytatywne. Ponadto wypowiedział się o całym zakładzie z Dawidem Załęckim, z którym stoczył ostatnią walkę na High League 3 w Ergo Arenie.

Załęcki

Załęcki we wtorek opublikował nagranie na instagramie, gdzie poinformował widzów, że ”Alanik” wpłacił tylko połowę na wyznaczone cele charytatywne.

Siema. Dostaję dużo wiadomości na temat tego czy Alan zapłacił czy nie zapłacił, czy wywiązał się z zakładu. No cóż Alan na swoim instagramie napisał, że zgadza się z tym – że zakład przegrał. Po tym wszystkim co mu udowodniłem, pokazaniem dodatkowych badań – przyjął na bary, że jednak przegrał zakład i, że podejdzie do sprawy uczciwie. Wpłaci pieniądze na hospicjum dla dzieci – co ustaliliśmy. No więc co poczekaliśmy chwilę aż pieniądze wpłyną. Napisał, że pieniądze wpłacił. Okazało się, że wpłacił, ale połowę czyli nie wywiązał się z tego co powiedział do końca. Zakład był na 10 tysięcy, przelał tylko 5 tysięcy. Nie wiem czy przelał to gdzieś indziej, na inne jakieś cele czy nie. Nie jestem w stanie tego stwierdzić. Tak czy inaczej umowa była inna. Ja słowa dotrzymałem, zrobiłem co chciał. No trudno, jego sprawa. Ja już nie będę oto walczył jeżeli on sam nie chce podejść tak jak powinien, więc to już jest jego problem. Dla mnie to już jest walka z wiatrakami, nie ma sensu dalej drążyć. To już ocenią go ludzie czy zrobił prawidłowo czy nie. Mamy chociaż połowiczny sukces. Tak czy inaczej resztę pieniędzy postaramy się dorzucić ze zbiórki, z jakieś tam licytacji ewentualnie.

Cale nagranie poniżej:

Kwieciński opublikował oświadczenie!

Alan Kwieciński postanowił na instagramie zabrać głos w sprawie zakładu oraz pieniędzy, które miał przelać na cele charytatywne.

Dobra!!! Pokrzyczeli, popisali słabe komentarze? Pytam czy już? !?!?! To teraz parę słów ode mnie. Wydaje oficjalne oświadczenie na temat moich wpłat na konta charytatywne. Druga sprawa. Tak w skrócie. Kiedy Dawidek Załęcki nie zrobił wszystkich badań, powiedziałem że wpłacę i tak pieniążki ale na fundację które ja wybiorę ( nagrałem story o tym nawet ale pewnie nie wszyscy zobaczyli wiec wstawię dziś ponownie). W tym momencie powiedziałem że wpłacę na fundację @fundacja_obudz_nadzieje mojego dobrego kolegi @wielki.bu . Z Tym że Dawid zrobił resztę badań a że ja nie chciałem zostać gołosłownym przelałem część tu część tu. Jeśli Dawidek Cie to tak boli dla mnie nie problem przelać kolejne 5tys dla Ciebie. Tylko pamiętaj by również wywiązywać się z obowiązków. A Wy ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie. Sam sobie obiecałem że z każdej walki będę teraz wpłacał na którąś fundację. Oczywiście nie jestem w stanie wszystkim pomoc ale komuś na pewno. I to nie będą pieniążki z PPV tylko moje prywatne. Pozdrawiam i dziękuję Tym kto ze mną został!!!!

Zobacz także:

Pamiętacie Tommy Gunna z filmu Rocky?! To mogła być wielka kariera, tragiczne zakończenie!

To prawdziwa historia! Fani kina dobrze pamiętają postać Tommy Gunna z filmu ”Rocky V”, kiedy Rocky Balboa po kolejnych namowach został trenerem/menedżerem młodego chłopaka mającego wielki aspiracje. Gunn został mistrzem świata wagi ciężkiej, ale gdy pojawiły się pokusy postanowił zostawić osobę, która pierwsza podała mu rękę.

Don Kasjo pewny wygranej nad Arturem Szpilką w boksie. “Szpila” reaguje, ale trzyma nerwy na wodzy! Widzieliście?

Don Kasjo jest pewny wygranej nad Arturem Szpilką w ich potencjalnej walce bokserskiej, o której środowisko sportów walki w Polsce mówi od dobrych kilku miesięcy. Kasjusz Życiński w rozmowie z Super Expressem odniósł się do pomysłu zestawienia go z byłym już pięściarzem, a obecnie nowym gwiazdorem Federacji KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis