MMA PLFAME MMAAlan Kwieciński wkrótce stoczy kolejną walkę? “Teraz czuję głód!”

Alan Kwieciński wkrótce stoczy kolejną walkę? “Teraz czuję głód!”

Alan Kwieciński wrócił do treningów MMA. Zakomunikował to za pomocą wpisu w mediach społecznościowych. Na Instagrama wrzucił zdjęcie z m.in. Arturem Szpilką i Anzorem Azievem.

Kwieciński

Czy Alan Kwieciński wróci na ścieżkę zwycięstw? Zapewne taki jest jego plan i aby go osiągnąć musi mocno przyłożyć się do treningów.

Ostatni pojedynek na High League 3 w Gdańsku zakończył się dla Kwiecińskiego bardzo źle. Zmierzył się z Dawidem Załęckim, który posłał go na deski kilka razy, a sędzia zakończył pojedynek. Wcześniej na FAME 14 w formule MMA przegrał z Mateuszem Murańskim. Starcia z Denisem Załęckim również nie będzie wspominał dobrze. Mimo że przetrwał do decyzji sędziowskiej, zaliczył kilka razy deski, przez co jego zdrowie na pewno mocno ucierpiało.

Alan Kwieciński wrócił do treningów!

Na pierwszej gali PRIME zmierzył się z dwoma przeciwnikami. Oni jednak – nie ma się co oszukiwać – nie mogli zagrozić Kwiecińskiemu. Zawodnik reprezentujący WCA Fight Team znęcał się nad nimi dwoma i ostatecznie skończył pojedynek w drugiej rundzie.

Aby przypomnieć sobie zwycięstwo Alana w walce MMA należy cofnąć się do czerwca 2021 r., kiedy na gali Runda X DWM pokonał w 2. rundzie Bartosza Graczyka.

Alan w krótkim odstępie czasu wychodził do klatki aż czterokrotnie. Ponadto przed ostatnią walką z ojcem Denisa zapowiadał, że chce w tym roku stoczyć jeszcze jeden pojedynek. Póki co, nie ma informacji, kto mógłby być rywalem i w jakiej organizacji miałby wystąpić Kwieciński.

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie na którym znaleźli się m.in.: Artur Szpilka, Piotr Golon, Adrian Gralak i główny trener Anzor Aziev.

Chyba starczy tej zabawy już. Tak jak mówiłem 30 była czas zabrać się do pracy. Chyba będzie robota do zrobienia niebawem. Półtora miesiąca przerwy. Teraz czuję głód!!!!!

– czytamy na Instagramie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis