MMA PLDawid ZałęckiAlan Kwieciński reaguje na słowa Załęckiego: Dawidek nie do końca zachował się honorowo!

Alan Kwieciński reaguje na słowa Załęckiego: Dawidek nie do końca zachował się honorowo!

Dawid Załęcki w mediach społecznościowych opublikował nagranie i zwrócił się do Alana Kwiecińskiego, który nie przeznaczył pieniędzy na cele charytatywne. Przypomnijmy, że był to ich zakład na programie ”rundki”. Wspomniany zakład wygrał ”Crazy”. Alan Kwieciński postanowił szybko zareagować na insta stories.

Załęcki

Trzeba przyznać, że to jest mocne tempo byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy”. Alan w sobotę odnotował czwarty pojedynek w 2022 roku. Alan po raz trzeci przegrał i jak zapewnia potrzebuje przerwy.

Dawid od samego początku dominował. Wygrana przed czasem Załęckiego, to była tylko kwestia czasu. ”Alanik” ponownie próbował zaskoczyć kolanem z wyskoku. To było jednak za mało na świetnie dysponowanego Załęckiego. Po trzecim liczeniu sędzia zakończył pojedynek.

Jest odpowiedź Kwiecińskiego!

Alan Kwieciński na insta stories postanowił odpowiedzieć na ostatnie nagranie Dawida Załęckiego.

Dawid Załęcki przez 2 tygodnie zdążyłeś się wyczyścić i teraz robisz badania hahah – napisał.

Dostaje multum wiadomości odnośnie zakładu. Oczywiście zachowam się honorowo. Dawidek nie do końca zachował się honorowo, bo nie zrobił wszystkich badań o jakich była mowa. Minęły dwa tygodnie prawie od walki, a on kolejne badania  robi. Tak, więc ja oczywiście zachowam się tak jak powiedziałem. Wpłacam pieniążki po weekendzie. No i co? Przez wybrany oczywiście przeze mnie cel, a nie to co on tam wybierze. Zdecydowałem, że połowę wpłacę na biedne dzieciaczki, a połowę na schronisko. Trzymajcie się i pozdrawiam.

Wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Friday, June 17, 2022

Zobacz także:

I Ty możesz wspomóc legendarnego Marka Piotrowskiego w rehabilitacji

Marek Piotrowski to żywa legenda polskiego kickboxingu i wielokrotnym mistrz świata w tej dziedzinie sztuk walki. Od lat jednak zmaga się z inną walką – chorobą, która nie pozwala mu w prowadzeniu normalnego życia.

Stosić zgłasza gotowość do walki z Arkiem Wrzoskiem! Serb zapowiada mocną walkę w stójce! Co wy na to?

Arkadiusz Wrzosek już oficjalnie został zawodnikiem największej organizacji w naszym kraju. Lada moment poznamy szczegóły debiutu Wrzoska w mieszanych sztukach walki. Jak widać nie brakuje zawodników, którzy chętnie zmierzą się z uznanym kick-boxerem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis