MMA PLDenis ZałęckiAlan Kwieciński po walce Załęckiego: Wstyd! Nie powinien dostać pieniędzy za walkę!

Alan Kwieciński po walce Załęckiego: Wstyd! Nie powinien dostać pieniędzy za walkę!

Alan Kwieciński w mocnym stylu skomentował sobotni pojedynek Denisa Załęckiego. ”Alanik” zapewnia, że ”Bad Boy” za taką postawę nie powinien dostać pieniędzy z walkę.

Kwieciński

Warto zaznaczyć, że Kwieciński w przyszłości nie wyklucza rewanżowego starcia z Denisem. Do ich pierwszego starcia doszło w lutym 2022 roku na gali High League 2. Walka została zakontraktowana w formule K-1. ”Bad Boy” miał rywala na deskach, ale nie skończył tego przed czasem. Ostatecznie Załęcki po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Kwieciński w ostatniej walce pokazał się z świetnej strony. To był jeden z najlepszych nokautów w historii organizacji FAME MMA. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wszedł na zastępstwo i w formule K-1 (małe rękawice) zmierzył się z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką.

Kwieciński zabiera głos!

Alan Kwieciński na instagramie postanowił zareagować po sobotniej walce Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim. ”Alanik” zapewnia, że ”Bad Boy” za taką postawę nie powinien dostać wypłaty.

Bravo @pablotybori. Tak jak powiedziałem Denis wstyd. Druga sprawa szkoda, że ludzie muszą takie rzeczy oglądać i że zostaje dopuszczony z kontuzją do walki. I wymówki będą, że kontuzji dostał. Powinien 0zl dostać Denis za walkę 🙌

Tyburski odnotował drugie zwycięstwo w organizacji High League. W debiucie ”Tybori” w main evencie przed czasem odprawił rapera – Alberto Simao.

Zobacz także:

Khamzat Chimaev ostro o Edwardsie i Usmanie: Zabiorę pas tym dwóm klaunom! Co wy na to?

W tą sobotę odbędzie się gala UFC 286. W walce wieczoru o pas mistrza wagi półśredniej zmierzą się ze sobą Kamaru Usman i Leon Edwards. Będzie to ich 3 pojedynek. Pierwszy w 2015 roku wygrał Kamaru Usman, a poprzedni zakończył się wygraną Leona Edwards i tym samym pas zmienił właściciela.

Artur Szpilka odpowiada Don Kasjo: Chce się sprawdzić, zapraszam do WCA! Widzieliście?

O walce Artura Szpilki z Kasjuszem Życińskim mówiło się od dłuższego czasu. Do tego pojedynku miało dojść w marcu na gali Prime Show MMA. Jednak nie zobaczyliśmy ani pojedynku, ani freakowej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis