MMA PLHighleagueAlan Kwieciński po awanturze na konferencji: Fajnie się rzucić do gabarytowo mniejszego chłopaka!

Alan Kwieciński po awanturze na konferencji: Fajnie się rzucić do gabarytowo mniejszego chłopaka!

Są pierwsze słowa Alana Kwiecińskiego po awanturze na wczorajszej konferencji High League 3. ”Alanik” postanowił się pojawić i dostał szansę na zabranie głosu. ”Bad Boy” nazwał Kwiecińskiego e-konfidentem i atencjuszem. W pewnym momencie sytuacja wymknęła się spod kontroli…

Kwieciński

Denis Załęcki czwartego czerwca odnotuje drugi pojedynek w freakowej organizacji. ”Bad Boy” podczas High League 3 stoczy co ciekawe pojedynek w formule MMA – dla obu debiut w nowej formule. Załęcki ma do wyjaśnienia mocną spinę z Mateuszem Kubiszynem. Dymy pojawiły się podczas pierwszej konfrontacji słownej na naszym portalu.

Całe wideo możecie zobaczyć poniżej:

Alan Kwieciński komentuje!

Alan Kwieciński na insta stories zabrał głos po wczorajszej konferencji High League 3. Po kolejnych słowach w ”Alanika” stronę ruszył ojciec Denisa Załęckiego. Pojawiło się duże zamieszanie – potrzebna była interwencja ochrony.

Kwieciński zapewnia, że nie pozwoli, aby Denis cisnął go w ten sposób. 

Sami zobaczcie:

On mnie cały czas wyzywa w Internecie, nie reagowałem, ale przyszedłem na konferencję. Nie pozwolę, żeby ktoś taki jak on cisnął mi w taki sposób. Chyba dobrze, że zareagowałem, bo nie pozwolę, żeby ktoś taki jak on mnie obrażał. Nie chciałem w ogóle reagować. Kolejna sprawa fajnie się rzucić do teoretycznie nie to, że słabszego, ale gabarytowo mniejszego chłopaka. Tym bardziej, że byli w paru mocnych, dobrych chłopaków.

Posted by Freak Fight on Thursday, May 5, 2022

Zobacz także:

Nieoficjalnie: Mateusz Gamrot zmierzy się z Armanem Tsarukyanem pod koniec czerwca! Widzieliście?

To jest arcyciekawe starcie! Wszystko na to wskazuje, że Mateusz Gamrot (20-1) swój następny pojedynek w największej organizacji na świecie stoczy dwudziestego piątego czerwca. Polak odnotuje czwartą walkę w UFC.

High League 3: Lil Masti mogła zawalczyć z Karoliną Owczarz! Zawodniczka KSW odrzuciła propozycję?

Podczas trwającej konferencji prasowej przed High League 3 doszło do pierwszej konfrontacji słownej pomiędzy Anielą Bogusza, a Kamilą Smogulecką. W pewnym momencie ”Lil Masti” zdradziła, że mogło dojść do jej starcia z Karoliną Owczarz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis