MMA PLFAME MMAAlan Kwieciński ostro o Ferrarim: Żule spod sklepu lepiej się biją!

Alan Kwieciński ostro o Ferrarim: Żule spod sklepu lepiej się biją!

Alan Kwieciński vs Amadeusz Roślik w niedalekiej przyszłości? Tego nie możemy wykluczyć! Obaj wystąpią na zbliżającej się gali FAME MMA 8.

Kwieciński
Foto: FAME MMA

Dwudziestego pierwszego listopada były uczestnik Ekipy z Warszawy będzie chciał wrócić na odpowiednie tory w starciu z Piotrem Pająkiem. Piotrek to popularny podróżnik, a w swoim debiucie w FAME MMA zawalczy w formule K-1.

Formuła K-1 pojawi się dość niespodziewanie przy najbliższej walce Amadeusza Roślika. ”Ferrari” poniesiony ostatnim dobrym występem zmierzy się z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką. Jak podkreśla Roślik jeśli dostanie większą gażę, to może bić się w dowolnej formule.

Alan Kwieciński mocno o Ferrarim!

Jak widać Alan Kwieciński nie przepada za Amadeuszem Roślikiem. Zawodnik pochodzący z Olsztyna w mediach społecznościowych stwierdził, że żule spod sklepu lepiej się biją niż Roślik! Kwieciński jest otwarty na takie zestawienie, ponieważ poruszyły go słowa ”Ferrariego”.

Amadeusz Roślik po zamieszaniu na FAME MMA 7 ogłosił, że jest najlepszym zawodnikiem organizacji. ”Ferrari” deklarował, że jest najlepszy w wadze 77 kilogramów, a jego następni rywale będą po prostu zniszczeni.

Widziałem, widziałem co tam gada piździlec jeden. Mówi do mnie, że ja tak zajbiście wyglądam na tarczach, na sparingach i sali, a nie mogę tego w walce zrobić. Sądzę, że on nigdzie nie potrafi tego zrobić. Widzieliście nawet filmik jak wstawiłem co on na sparingach robi. Żule spod sklepu lepiej to robią. Jeśli chodzi o Ferrariego tego bęcwała to denerwuje mnie. Ja nie potrzebuje żadnej atencji. Jeśli gościu mówi, że pokona wszystkich w wadze 77 czy to w K-1 czy MMA, to jestem i z chęcią się z nim sprawdzę. To znaczy on się ze mną sprawdzi. Jestem pewny, że nawet w boksie bym go rozj*bał (..) Nawet po wyjściu z programu Warsaw Shore byłbym gotowy z nim wyjść. Mógłbym mu dać takie nawet fory, że nie używałbym jednej nogi. 

FAME MMA 8 – pełna karta walk

 1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
 2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
 4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
 5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
 6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
 7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
 8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
 9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
 10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
 11. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA

Zobacz także:

Gwiazda FAME MMA zakażona koronawirusem! Zaskoczeni?

Sytuacja w Polsce jest poważna jeśli chodzi o zakażenie koronawirusem. Tym razem doświadczył tego…

W sobotę nie tylko ”Spider” zakończył karierę! Będzie tęsknić?

Anderson Silva w sobotę stoczył ostatnią walkę w UFC. To nie był koniec legend. W Białymstoku swój ostatni występ odnotował jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w naszym kraju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis