MMA PLGROMDAAlan Kwieciński odrzucił walkę z zawodnikiem GROMDY: Teraz jest nagle gotowy?

Alan Kwieciński odrzucił walkę z zawodnikiem GROMDY: Teraz jest nagle gotowy?

Jak się okazuje Alan Kwieciński dostał kolejną ciekawą propozycję walki. Popularny ”Alanik” dwudziestego czwartego września mógł zmierzyć się z zawodnikiem GROMDY. Tomasz Gromadzki zdradził, że Kwieciński postanowił odrzucić ofertę, ponieważ woli odpocząć.

Kwieciński

Jest to dość zaskakująca sytuacja, bowiem Kwieciński napisał w mediach społecznościowych, że wrócił mu głód do walki i zapowiedział kolejne starty.

Chyba starczy tej zabawy już. Tak jak mówiłem 30 była czas zabrać się do pracy. Chyba będzie robota do zrobienia niebawem. Półtora miesiąca przerwy. Teraz czuję głód!!!!! – napisał na instagramie Kwieciński.

Trzeba przyznać, że były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” miał w ostatnim czasie mocne tempo startów. Nie wyglądało jednak dobrze. Tylko z jednej walki na PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie wyszedł zwycięsko.

Gromadzki komentuje!

Tomasz Gromadzki w mediach społecznościowych zdradził, że pod koniec września mogło dojść do jego walki z Alanem Kwiecińskim w organizacji MMA ATTACK. ”Alanik” miał odrzucić ofertę.

Teraz jest nagle gotowy do walki… hahahaah jak parę tygodni temu mieliśmy propozycję wspólnej walki na gali MMA ATTACK w dniu 24.09, to twierdził, że musi sobie odpocząć. Pewnie siano się nie zgadzało i za mało zostałoby po wypłaceniu 5 tysięcy złotych, które obiecał na chore dzieci. Swoją drogą trochę mu się nie dziwię, wpi**dol gwarantowany. Żałosne.

Już w przeszłości Gromadzki wypowiedział się o Kwiecińskim.

Anal chodzi z nosem do góry uniesionym i kolejny raz ktoś mu go utarł. Na seminarium, które prowadziłem też niespasowała mu jedna rzecz, gdy przy wszystkich go upominałem o błąd w akcji i potem chodził naburmuszony całe seminarium, a na drugi dzień na kolejne się nie wstawił. Zachowuje się jak ciul, więc dobrze, że kolejny raz ktoś mu mordę obił.

”Alanik” zareagował i wyśmiał zawodnika GROMDY.

A ten co? Hahahaha. Atencjusz. Walki szukasz?

Posted by Freak Fight on Saturday, June 11, 2022

Zobacz także:

Daro Lew mocno o przejściu Soldicia: Głupotą jest promować takich zawodników! Olał fanów w Polsce! Co wy na to?

Dariusz Kazmierczuk zaskoczył wypowiedzią na swoim kanale YouTube. ”Daro Lew” postanowił zabrać głos w sprawie Roberto Soldicia (20-3), który zdecydował w jakiej organizacji będzie toczył następne pojedynki. Chorwat podpisał kontrakt z One Championship.

Joanna Murańska uderza w Nitro: Ludzie płaczą przez zakompleksionego Sritro! Widzieliście?

Joanna Murańska tak samo jak jej mąż oraz syn, nie chce pozostawić na Nitrozyniaku suchej nitki. Na Instagramie opublikowała wpis wraz ze screenem tweeta, na którym zarzuciła Górskiemu, że demoralizuje polską młodzież.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis