MMA PLFAME MMAAlan Kwieciński o Pasternaku: Każdy jest mocny w gębie przed kamerami, a tutaj nawet…

Alan Kwieciński o Pasternaku: Każdy jest mocny w gębie przed kamerami, a tutaj nawet…

Alan Kwieciński w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został też zapytany o doświadczonego Michała Pasternaka, który pojawił się na wczorajszej konferencji FAME MMA 17.

Kwieciński

Pasternak jeszcze nie tak dawno wspominał, że spotkał ”Alanika” podczas konferencji High League 5.

Wiem, widziałem go. Nie lubię go k***a. Nie podszedłem do niego, po co? Patrzył się na mnie głupio i tylko tyle. Szczerze, to ja nie lubię takich historii dziwnych, bo uważam, że w jakiś tam sposób jestem wychowany – też uważam, że w dobry sposób. Dlatego ja nie lubię takich historii. Wiem, że jakby gdzieś patrzył na ulicy, to tak jednak dziwnie. Jest cały czas kosa, to znaczy kosa… Cały czas mam wyj**** w niego i dla mnie to jest… On ma coś z banią! Ja uważam, że tam coś za mocno wchodzi. Chodzi i się głupio patrzy. Ja przechodzę obok niego, a on stoi – patrzy się na mnie i ma jakieś dziwne ruchy. Nie wiem czy on rapował czy coś. Dziwny gość. Jak Jaś Kapela jest gościem, który lubi prowokować, to wydaje mi się, że Alan Kwieciński przyjął podobną schedę.              

Kwieciński: Nawet nie spojrzał w moją stronę!

Mateusz Mściwujewski postanowił zapytać Alana Kwiecińskiego czy spotkał on Michała Pasternaka, który również w wywiadach zapewniał, że krótko mówiąc nie przepada za ”Alanikiem”.

Mateusz Mściwujewski: Widzę, że tutaj z Akademią masz nie po drodze, a tutaj jest chyba trochę chłopaków z Akademii.

Alan Kwieciński: Kto jest z Akademii?

Mateusz Mściwujewski: Widziałem Michała Pasternaka, który Cię nie lubi.

Alan Kwieciński: Nie podszedł do nawet do mnie, nawet nie spojrzał w moją stronę, nic.

Mateusz Mściwujewski: Nic między wami nie ma? Bo na wywiadach on nie wypowiada się o Tobie w dobrych słowach.

Alan Kwieciński: Że Pasternak? On się nie wypowiada o mnie super?

Mateusz Mściwujewski: No nie.

Alan Kwieciński: No to widzisz, każdy jest mocny w gębie przed kamerami, a tutaj nawet słowem się do mnie nie odezwał. Ta sama sala, Ci sami wiesz…

Zobacz także:

FAME MMA 17: Kwieciński krzyczał do Ferrariego! Wpadł Adam Okniński i powstały dymy! Widzieliście?

Podczas trzeciego panelu konferencji FAME MMA 17 widzieliśmy również tak zwane dymy. Tym razem nie było, to na scenie, a przy mikrofonie, gdzie publiczność mogła zadawać pytania do uczestników gali. Alan Kwieciński postanowił w mocnych słowach wypowiedział się o Amadeuszu Rośliku. Długo nie musieliśmy czekać i doskoczył do całej akcji Adam Okniński, który krótko mówiąc nie przepada za ”Alanikiem”.

Jamahal Hill broni Prezydenta UFC: Jeśli nie chcesz zostać uderzonym, to nie uderzaj innych! Co wy na to?

Jamahal Hill (11-1) postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Aktualny pretendent do pasa w wadze półciężkiej UFC broni Prezydenta UFC. Amerykanin zapewnił, że trzeba również zwrócić uwagę na to kto pierwszy rozpoczął całe zamieszanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis