MMA PLFAME MMAAlan Kwieciński ma pomysł na następny pojedynek! Przeciwnikiem byłby popularny podróżnik! 

Alan Kwieciński ma pomysł na następny pojedynek! Przeciwnikiem byłby popularny podróżnik! 

Niewykluczone, że Alan Kwieciński wróci do FAME MMA szybciej niż wszyscy się spodziewają. Popularny ”Alanik” wskazuje potencjalnego przeciwnika i trzeba przyznać, że mogłoby to być świetne zestawienie sportowe. 

Przypomnijmy, że były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” miał wystąpić na ostatniej gali Browar Północny Fight Night 2 w Suwałkach. Alan wycofał się, ponieważ nie był w stanie przygotować się na 100%, a nie zamierzał ryzykować.

Kwieciński ostatnią walkę stoczył pod koniec marca tego roku. Reprezentant WCA Fight Team w Katowicach niespodziewanie przegrał z Arkadiuszem Tańculą. Kwieciński przed tą walką był zdecydowanym faworytem. Zawodnik pochodzący z Olsztyna zaskakująco wchodził w parter i tam próbował zakończyć pojedynek. Tańcula na taki scenariusz był gotowy i po trzech pełnych rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Alan Kwieciński chciałby zmierzyć się z Pająkiem!

Alan Kwieciński w rozmowie z portalem fightsport.pl zdradził, że chętnie w organizacji FAME MMA zmierzyłby się z Piotrem Pająkiem. Byłoby to starcie w formule K-1. Co wy na to?

Fajną walkę dałbym na pewno z Pająkiem. Tylko, że mówię wziąłbym z nim walkę w K-1. To jest dla mnie taki fajny rywal (..) Są jakieś tam propozycje, nazwiska. Gdzieś mnie słuchy dochodziły, że coś takiego może być. Zobaczymy.      

Piotrek to youtuber, który prowadzi kanał pod tytułem ”Podróże Wojownika” – sami zobaczcie. W aktualnym momencie ma 111 tysięcy subskrypcji. Pająk sięgał po pas mistrza świata w amatorskim MMA. Dodatkowo reprezentant naszego kraju już w tym momencie ma parę walk w boksie tajskim stoczonych w kolebce tego sportu czyli Tajlandii.

Zobacz także:

”Stifler” dotrzymuje słowa! Jak podoba wam się jego nowy tatuaż?

Damian Zduńczyk dotrzymuje słowa. Zakład to zakłada! Zobaczcie efekt

Ogromny Ford podpisał kontrakt z KSW! Kto w debiucie?

Już niebawem debiut ogromnego Martyna Forda. Brytyjczyk podpisał kontrakt z KSW i…