MMA PLKwiecińskiAlan Kwieciński chce walki z… Ciosem: Jak przechodzę obok ciebie to głowa w dół!

Alan Kwieciński chce walki z… Ciosem: Jak przechodzę obok ciebie to głowa w dół!

Alan Kwieciński już nie może doczekać się kolejnego pojedynku? Tak można zrozumieć jego wpis na insta stories. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wspomina o potencjalnym starciu z Adrianem Ciosem. Warto zaznaczyć, że jest tu konflikt i z obu stron padały mocne słowa.

Kwieciński

Wszystko zaczęło się na ”AlkoMaster”, gdy Kwieciński nie wytrzymał! ”Alanik” postanowił zwrócić uwagę Adrianowi Ciosowi, który obok dawał wywiad. Kwieciński uważał, że nie może się przez niego skupić. Doszło do mocnej wymiany słów, a następnie rękoczynów.

Do ich następnej wymiany zdań doszło chociażby na jednej z konferencji PRIME SHOW MMA. Kwieciński ponownie nie wytrzymał i biegł w stronę Ciosa. Ochrona musiała uspokoić sytuację.

Kwieciński ostro o Ciosie!

To będzie następny przeciwnik Alana Kwiecińskiego? Tego nie można wykluczyć. ”Alanik” w mediach społecznościowych wspomniał o Adrianie Ciosie.

Po 4 tygodniach nieobecności praktycznie na sali, bez przygotowania mogę do tej pi*y wyjść. Cios Ty Cipo. Wyzywasz mnie, a jak przechodzę obok Ciebie to głowa w dół.

Zobacz także:

Włodarczyk o jedzeniu w więzieniu: To jest poniżej czegokolwiek,”menu” to jedno wielkie oszustwo! Co wy na to?

Krzysztof Włodarczyk był gościem Andrzeja Kostyry, gdzie opowiedział o swoim pobycie w więzieniu. ”Diablo” wspomniał o jedzeniu! Były mistrz świata w boksie zapewnia, że wszystko co piszą w tak zwanym ”menu” aresztów – jest jednym wielki oszustwem.

Ktoś próbował podszyć się pod Murana! Szeliga wyjaśnił hejtera! Widzieliście?

Piotr Szeliga pod swoim wpisem postanowił mocno odpowiedzieć hejterowi, który co ciekawe podawał się za… Jacka Murańskiego! ”Szeli” przypomniał, że w internecie nikt nie jest anonimowy i nic nie ginie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis