MMA PLAkop SzostakAkop Szostak prezentuje formę na dwa miesiące przed galą KSW 45 [WIDEO]

Akop Szostak prezentuje formę na dwa miesiące przed galą KSW 45 [WIDEO]

Jeden z najbardziej popularnych trenerów personalnych w Polsce a od jakiegoś czasu także zawodnik MMA – Akop Szostak (3-2) pochwalił się za pośrednictwem swojego FB formą jaką prezentuje na dwa miesiące przed jego debiutem na KSW 45.

Trenujący na co dzień w klubie Berkut WCA Fight Team Szostak pokazał arsenał umiejętności stójkowych, którego doglądał były zawodnik organizacji UFC a obecnie ACB – Daniel Omielańczyk.

Legitymujący się rekordem 3 zwycięstw oraz 2 porażek Akop, swoją przygodę w MMA zaczął w 2015 roku, kiedy to szybko rozprawił się z Januszem Dylewskim na gali Time of Masters. W kolejnych walkach występował dla federacji FEN, gdzie odniósł jedno zwycięstwo oraz dwie porażki, między innymi z rąk obecnego zawodnika KSW – Tyberiusza Kowalczyka. W swojej ostatniej walce na gali WCA 4 – Fight Night udało mu się wygrać przez nokaut techniczny w pierwszej rundzie w Wojciechem Balejko.

Ciągle nie wiemy z kim Akop Szostak zmierzy się na KSW 45, sam zainteresowany w jednym z wywiadów zdradził, że bardzo chciałby dużej sportowej walki a w gronie potencjalnych rywali znalazł się między innymi były mistrz wagi półciężkiej KSW, Rameau Thierry Sokoudjou! Zestawienie to jednak na tą chwilę wydaje się nie mieć sensu, z powodu dużej różnicy doświadczenie zawodników.

Rozpiska gali KSW 45 prezentuje się następująco:

120,2 kg: Philip De Fries – Karol Bedorf
120,2 kg: Popek – TBA
77,1 kg: Dricus du Plessis – Roberto Soldić
83,9 kg: Michał Materla – Damian Janikowski
83,9 kg: Scott Askham – Marcin Wójcik
93 kg: Akop Szostak – TBA