Akop Szostak o walce z Erko Junem na KSW 49 i planach na starcie z Szymonem Kołeckim: Jestem na tak!

Akop Szostak (3-2) swoją najbliższą walkę w okrągłej klatce federacji KSW stoczy już 18 maja na gali KSW 49 w trójmiejskiej Ergo Arenie, gdzie skrzyżuje rękawice z niebezpiecznym i niepokonanym Erko Junem (2-0). Starcie to odbędzie się w limicie wagi ciężkiej.

O tym zestawieniu oraz o konflikcie medialnym z Szymonem Kołeckim (7-1), Szostak opowiedział publikując wideo, w którym poruszył obie kwestie.

Odnośnie walki z Szymonem Kołeckim, medialny gwiazdor federacji KSW wspomniał wywiad z Jarosławem Świątkiem z myMMA.pl, w którym opowiedział o tym konflikcie, a podsumował go tak:

„Zawsze starałem się wypowiadać z szacunkiem o nim. Jest wielkim sportowcem, wygrał z Mariuszem Pudzianowskim, który był i jest moim idolem, znajomym i nie będzie gównoburzy z mojej strony. Ja nikogo obrażać nie będę, ale jeśli chcą starcia ze mną, to tak, zróbmy to. Szymon miał swoją walkę wcześniej, ja mam teraz, to po niej zróbmy naszą!”

Więcej poniżej:

18 maja zmierzę się z Erko na KSW 49. O tej walce wiedziałem już dawno, myślałem nawet ze odbędzie się juz w marcu. Lecz…

Opublikowany przez Akop Szostak Poniedziałek, 8 kwietnia 2019