MMA PLCiekawostkiAkcja z UFC wykorzystana w nowym Mortal Kombat! Jorge Masvidal wpłynął na jedną z postaci [WIDEO]

Akcja z UFC wykorzystana w nowym Mortal Kombat! Jorge Masvidal wpłynął na jedną z postaci [WIDEO]

Foto: Screen

Akcja z UFC wykorzystana w nowym filmie Mortal Kombat, który w tym roku trafi na ekrany kin lub do serwisów streamingowych (jeśli kina nadal będą zamknięte z powodu pandemii).

O którą akcję dokładnie chodzi?

Akcja z UFC wykorzystana w nowym Mortal Kombat! Jorge Masvidal wpłynął na jedną z postaci

Otóż w wywiadzie dla Entertainment Weekly amerykański aktor Lewis Tan, który gra postać Cole’a Younga w najnowszej ekranizacji kultowej gry Mortal Kombat przyznał, że inspirował się sceną z walki Jorge Masvidala z Benem Askrenem.

W filmie zobaczymy fragment pojedynku, w którym postać grana przez Tana przyjmuje charakterystyczną pozycję opierającego się o siatkę Jorge Masvidala:

“To właśnie zrobił Jorge Masvidal przed znokautowaniem w pięć sekund Bena Askrena. Po tej akcji cała społeczność MMA zaczęła szaleć!” – przyznał Tan.

Cały zwiastun dotyczący nowego Mortal Kombat możecie zobaczyć poniżej:

Jorge Masvidal obecnie czeka na rozwój sytuacji w dywizji półśredniej. O walkę z nim apeluje aktualny mistrz Kamaru Usman, który po znokautowaniu Gilberta Burnsa wyzwał Masvidala na pojedynek, dając mu tym razem pełen okres przygotowawczy. Obaj zawodnicy zmierzy się ze sobą już w lipcu zeszłego roku, ale wówczas Masvidal wskoczył na zastępstwo za chorego wówczas Burnsa. Tamta walka zakończyła się decyzją sędziów na korzyść nigeryjskiego mistrza UFC.

Zobacz także:

Co tu się wydarzyło? Dwa razy walka zakończona w zaskakujący sposób!

Takie sytuację nie zdarzają się często. W czwartek w Kazachstanie odbyłą się gala Bushido Qazaqstan FC. Do niecodziennych skończeń doszło w turnieju wagi półśredniej.

Bonus BGC zawalczy z Trybsonem?! Jest odpowiedź Łazarskiego Gladiatora!

Bonus BGC udzielił wywiadu portalowi Fightsport.pl. Rozmowa z Łazarskim Gladiatorem odbyła się przy okazji gali FEN 32, na której Witczak był jednym z zaproszonych gości.