Akcja poszukiwania kata psa trwa nadal. „Juras” dorzuca 5 tysięcy!

Foto: Łukasz Jurkowski
Foto: Łukasz Jurkowski

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o bestialskim pobiciu psa Oliego. Teraz kolejni zawodnicy MMA dołączają się do akcji poszukiwania zwyrodnialca.

Kilka dni temu pies Oli został pobity i pogrzebany żywcem w lesie. Na szczęście jeden z mieszkańców miejscowości Borowiec w gminie Siedlisko (woj. lubuskie) natrafił na zwierzę w lesie. Oliego udało się uratować, jednak konieczna była amputacja oka.

Wrażliwy na cierpnie zwierzą Marcin Różalski (7-4) wyznaczył nagrodę w wysokości 10 tys. złoty za wydanie sprawcy. Później „Różal” potroił tę kwotę.

Udostępnione wczoraj przez redakcję MMA.pl  posty na Facebooku dotyczące tego tematu uzyskały tysiące udostępnień. Serdecznie za to dziękujemy, gdyż dotarcie do większej liczby odbiorców zwiększa szanse na powodzenie akcji. Utworzony przez naszą redakcję post znalazł się również na głównej stronie w serwisie Wykop.

Teraz do akcji poszukiwania kata zwierzęcia włączył się też Łukasz Jurkowski (16-11). „Juras’ wyznaczył nagrodę w postaci dodatkowych 5 tysięcy złotych.

Dorzucam 5k pln Marcin Różal Różalski . Miejsce śmieci jest w koszu.

Opublikowany przez Łukasz "Juras" Jurkowski Piątek, 11 stycznia 2019

Akcję te rozpowszechniają poza tym też inni zawodnicy MMA jak Jan Błachowicz (23-7) czy Gracjan Szadziński (8-2).