MMA PLNajnowszearmia fight nightAFN 8: Marcin Krakowiak zwycięża w 1. rundzie. Efektowne zwycięstwo finalisty “Tylko Jeden”! [WIDEO]

Marcin Krakowiak (9-3) pokonał Łukasza Stanka (6-6) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na gali MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 w Gliwicach.

AFN 8 Marcin Krakowiak

Już po kilkudziesięciu sekundach oglądaliśmy mocne wymiany. Krakowiak wyciął rywala i uzyskał dobra pozycję w parterze. Zawodnik Octopus Łódź trzymał głowę rywala i stara się poprawiać uchwyt. W końcu odpuścił i walka wróciła do stójki. Stanek rozpuszczał ręce, udało mu się docisnąć przeciwnika do siatki. Krakowiak odwrócił jednak pozycję. Finalista “Tylko Jeden” trafił mocnym kolanem na korpus. Potem zasypał rywala gradem ciosów sprawiając, że sędzia musiał przerwać walkę już w pierwszej rundzie.

Na gali w Gliwicach wyłoniony zostanie nowy mistrz. O szablę powalczą Patryk Kaczmarczyk i Adrian Kępa. Na gali zobaczymy też m.in. Sebastiana Romanowskiego, Eliasza Jankowskiego oraz Marcina Krakowiaka.