MMA PLFENAfera z Trybałą wyjaśniona! Mirosław Okniński: Trybson jest czysty! [WIDEO]

Afera z Trybałą wyjaśniona! Mirosław Okniński: Trybson jest czysty! [WIDEO]

Sprawa zostaje wyjaśniona! Mirosław Okniński w mediach społecznościowych zdradził, że Paweł Trybała zostaje dalej zawodnikiem Akademii Sportów Walki Wilanów.

Informacja o odejściu ”Trybsona” była zaskakująca, bo przecież Paweł  już dwudziestego ósmego maja stoczy swój następny pojedynek. Popularny ”Trybson” podczas Fight Exclusive Night 34 stanie do rewanżu z Łukaszem Borowskim (4-9). Obaj krótko mówiąc nie przepadają za sobą – co mogliśmy dostrzec na ceremonii ważenia.

Jest wyjaśnienie!

Mirosław Okniński na swoim profilu wyjawił, że nastąpił koniec afery z ”Trybsonem”, który dalej jest reprezentantem Akademii Sportów Walki Wilanów.

Afera z Trybsonem wyjasniona

Posted by Mirek Okniński on Thursday, April 22, 2021

Do pierwszej walki z Borowskim doszło pod koniec listopada na gali Fight Exclusive Night 31. Nie brakowało emocji przy tym zestawieniu. Ostatecznie walka zakończyła się w drugiej rundzie po fatalnej kontuzji zawodnika z Oborników Śląskich. Mowa o urwanym uchu.

Zobacz także:

FAME MMA: To byłoby wyzwanie! Don Kasjo otwarty na walkę ze… Szpilką! Kasjo czy Szpila?

Znany ze swojego buńczucznego stylu – Kasjusz Życiński ponownie dał o sobie znać. Podczas ostatniego cage’u, którego głównym tematem była nadchodząca gala Fame MMA, “Don Kasjo” wypowiedział się na temat jego potencjalnej walki z … Arturem Szpilką.

Don Kasjo nie obawia się Gamrota: Chcesz ku**a Sako Gdańsk, zapraszam jak chcesz dostać łomot! ”Gamer” pojedzie do Sako?

Kasjusz Życiński pojawił się we wczorajszym cage’u przed jubileuszową 10-edycją FAME MMA. Michał ”Boxdel” Baron jeden z właścicieli freakowej organizacji postanowił zapytać ”Don Kasjo” o Gamrota.