MMA PLFreak FightAfera podczas face to face! Blisko nokautu po mocnym liściu! [WIDEO]

Afera podczas face to face! Blisko nokautu po mocnym liściu! [WIDEO]

Wczoraj informowaliśmy was o bijatyce podczas face to face. To jednak nie koniec. Na konferencji nie brakowało następnych mocnych dymów. W pewnym momencie jeden z zawodników postanowił spoliczkować rywala. Mało brakowało, a doszłoby do nokautu.

Russia

Podczas konferencji Hardcore Fighting Championship w Rosji było po prostu grubo. Face to face zakończyło się bijatyką. Były uderzenia pięścią, a również próba high-kicka.

Sami zobaczcie:

Kolejne dymy!

Dzieje się tu zdecydowanie więcej niż na konferencjach freakowych organizacji w naszym kraju. Gdzie jest granica? Tu jest naprawdę grubo. Podczas face to face widzieliśmy mocnego liścia. Jeden z zawodników chwiejnym krokiem odszedł do tyłu. Mało brakowało, a już na konferencji doszłoby do nokautu.

Cała sytuacja poniżej:

Posted by Freak Fight on Monday, January 31, 2022

Zobacz także:

Kawulski o rewanżu Mameda z Soldiciem: Wszystko jest możliwe, Mamed już parę razy był skreślany! Co wy na to?

Dojdzie do rewanżu pomiędzy Roberto Soldiciem (20-3), a Mamedem Khalidovem (35-8-2). Głos w sprawie takiego zestawienia zabrał jeden z właścicieli KSW – Maciej Kawulski.

High League 2: Denis Załęcki to wielokrotny mistrz Polski w K-1! Są nagrania! Wiedzieliście?

Denis Załęcki już od najmłodszych lat startował w zawodach i tym samym zyskał spore doświadczenie. ”Bad Boy” już piątego lutego stoczy swoją pierwszą walkę w freakowej organizacji. Załęcki podczas High League 2 zmierzy się z Alanem Kwiecińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis