MMA PLNajnowszeACBAdrian Zieliński przegrywa przez TKO w 1. rundzie. Wyniki gali ACB 75 [WIDEO]

Adrian Zieliński przegrywa przez TKO w 1. rundzie. Wyniki gali ACB 75 [WIDEO]

Adrian Zieliński (17-7) nie może zaliczyć dzisiejszego występu na ACB 75 do udanych. Od początku pojedynku z Ustarmagomedem Gadzhidaudovem (10-3) to rywal odznaczał się większą celnością i ostatecznie po upływie nieco ponad minuty po kilku ciosach i uderzeniu kolanem sędzia zdecydował się na przerwanie pojedynku i Polak przegrał przez nokaut techniczny.

Wyniki gali ACB 75:

155 lb: Ustarmagomed Gadzhidaudov pok. Adrian Zieliński przez TKO (ciosy), Runda 1, 1:17
155 lb: Aurel Pirtea pok. Daud Shaikhaev przez poddanie (gilotyna), Runda 1, 4:29
205 lb: Dovletdzhan Yagshimuradov pok. Joachim Christensen przez nokaut (cios),Runda 1, 1:14
145 lb: Brendan Loughnane pok. Paata Tschapelia przez TKO (ciosy), Runda 3, 3:40
170 lb: Ramazan Kuramagomedov pok. Mindaugas Verzbickas przez jednogłośną decyzję
185 lb: Xavier Alaoui pok. Umar Yankovski przez jednogłośną decyzję
125 lb: Coner Hignett pok. Narek Avagyan przez poddanie (skrętówka), Runda 1, 0:48
155 lb: Jonathan Svensson pok. Shtegu Vrajolli przez poddanie (gilotyna), Runda 1, 2:35
135 lb: Luca Iovine pok. Omer Cankardesler przez poddanie (RNC), Runda 1, 3:04
145 lb: Jonas Magard pok. Michail Chrisopoulos przez poddanie (duszenie d’arce), Runda 1, 2:35