MMA PLFAME MMAAdrian Polański zdradził: Była propozycja, żebym zmierzył się z ojcem Ferrariego!

Adrian Polański zdradził: Była propozycja, żebym zmierzył się z ojcem Ferrariego!

To jest spore zaskoczenie! Adrian Polański w rozmowie z portalem fightsport.pl zdradził, że w pewnym momencie dostał propozycje walki z… ojcem Amadeusza Roślika. Zdaniem popularnego ”Polaka” był również pomysł walki jeden po drugim.

Polak

Podczas FAME MMA 13 w Gliwicach doszło do trylogii z Amadeuszem Roślikiem. Ze względu na kontuzje ”Ferrariego” zobaczyliśmy walkę w formule bokserskiej. 3 rundy w boksie, a dodatkowo meksykańskie rękawice. Pojedynek nie zachwycił. Obaj mieli swoje momenty i starcie należało do tych wyrównanych. Po 3-rundach niejednogłośną decyzją sędziów wygrał Adrian ”Polak” Polański.

Wcześniej Polański stracił pas freakowej organizacji. Na gali FAME MMA 12 musiał uznać wyższość Maksymiliana ”Wiewióra” Wiewiórki.

Adrian Polański mógł walczyć z ojcem Ferrariego?

Tak można wnioskować po słowach Adriana Polańskiego, który udzielił wywiadu portalowi fightsport.pl. ”Polak” wyjawił, że w pewnym momencie był pomysł, aby zmierzył się z ojcem Amadeusza Roślika.

Bo też była akcja ze mną i Amadeuszem wtedy co była awantura i ojciec wskoczył. Też była propozycja, żebym z jego ojcem walczył. Też padła taka propozycja, że ich dwóch – najpierw jego ojciec, a później on, albo na odwrót.

W ostatnim czasie o popularnym ”Ferrarim” było głośno. Amadeusz Roślik potwierdził informacje, które krążyły w internecie. Gwiazda FAME MMA zapewniała, że próbowano go zabić.

Zobacz także:

Marcin Najman komentuje trening Murańskiego: Zobaczymy ile jeszcze czasu potrwa ten kabaret! Widzieliście?

Na kanale MMA-bądź na bieżąco pojawiło się nagranie z treningu Jacka Murańskiego. Tym razem zobaczyliśmy nie tylko fronty na kolano, a także wyprowadzane ciosy. 53-latek jest zmotywowany i rozpędzony przed drugim pojedynkiem w organizacji FAME MMA. Jego trening skomentował odwieczny rywal Marcin Najman.

Służba więzienna doprowadzi Hejtera na walkę na FAME 14? Szczere wyznanie zawodnika!

To może być pierwsza taka sytuacja w historii gal sportów walki w naszym kraju! Po wczorajszej konferencji prasowej przed FAME 14 można zadać sobie pytanie czy służba więzienna doprowadzi Hejtera na walkę do oktagonu?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis