MMA PLFAME MMAAdrian Polański zabiera głos po konferencji: To zaszło za daleko!

Adrian Polański zabiera głos po konferencji: To zaszło za daleko!

Adrian Polański postanowił zabrać głos po pierwszej konferencji FAME MMA 13. Widzieliśmy na niej mocne słowa i dymy. ”Polak” po raz trzeci zmierzy się z Amadeuszem Ferrarim. Będzie miało to miejsce dwudziestego szóstego marca w Gliwicach.

Polak

Adrian Polański wróci do klatki po porażce z rąk Maksymiliana Wiewiórki na FAME MMA 12. Przegrana z ”Wiewiórem” pozbawiła ”Polaka” pasa w kategorii pośredniej, a także zakończyła jego passę czterech zwycięstw z rzędu.

Poniżej zobaczycie face to face:

Są pierwsze słowa Polańskiego!

Na kanale Adriana Polańskiego pojawił się materiał po konferencji FAME MMA 13. ”Polak” zabrał głos po dymach z ”Ferrarim”. Polański uważa, że cała sytuacja zaszła za daleko.

Nie pozwolę, żeby jakiś ch*j pie**olony nazywał mnie pedofilem, bezpodstawnie to zrobił, wszystko co o nim powiedziałem, na wszystko mam potwierdzenie

Cały materiał poniżej:

Sergiusz ”Nitro” Górski vs Paweł ”Unboxall” Smektalski
Popek vs Norman Parke
Amadeusz Ferrari vs Adrian Polak
Marta ”LinkiMaster” Linkiewicz vs Karolina ”Way of blonde” Brzuszczyńska
Pasut vs Jakub ”Japczan” Piotrowicz
Rafał ”Takefun” Górniak vs Mariusz Hejter Słoński
Piotr ”Szeli” Szeliga vs Gabriel ”Arab” Al-Sulwi
Paweł ”Ponczek” Sikora vs Dawid Malczyński
Patryk ”Patrykos” Domke vs Kuba Post

Zobacz także:

Ziemowit Kossakowski zapowiada rewanż z Jasiem Kapelą! Co wy na to?

Ziemowit Piast Kossakowski zabiera głos. Były dziennikarz TVP Info za pomocą insta stories zapowiedział, że dojdzie do rewanżu z Jasiem Kapelą. Do walki miałoby dojść na początku lipca na drugiej edycji PRIME SHOW MMA.

Robert Pasut udawał Jacka Murańskiego, Mateusz zrobił z nim porządek: Jeszcze raz i widzimy się na Powązkach! Widzieliście?

Członek AbstrachujeTV Robert Pasut udawał Jacka Murańskiego podczas promowania swojej walki z “Japczanem”, do której dojdzie na nadchodzącej gali FAME 13. Ta cała parodia nie spodobała się synowi pana Jacka – Mateuszowi, który zrobił z Pasutem porządek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis