Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAAdrian Polak srogo ukarany przez FAME MMA! Musi zapłacić sporą kwotę!

Adrian Polak srogo ukarany przez FAME MMA! Musi zapłacić sporą kwotę!

Jeden z byłych mistrzów organizacji FAME MMA – Adrian Polak Polański został surowo ukarany przez freakową organizację za pomówienia, jakich dopuścił się względem aktualnego mistrza Maksymiliana Wiewiórki.

Adrian Polak srogo ukarany przez FAME

Przypominamy, że pomówień w kierunku “Wiewióra”, Polański dopuścił się na ostatniej konferencji prasowej promującej nadchodzącą galę FAME MMA 18:

Adrian Polak srogo ukarany przez FAME MMA! Musi zapłacić sporą kwotę!

Teraz mamy decyzję FAME MMA odnośnie ukarania swojego zawodnika. Wobec polityki przyjętej przez FAME mającej na uwadze walkę z postawami kryminogennymi i pomówieniami, organizacja FAME MMA nałożyła na Adriana Polańskiego karę finansową w wysokości 20 tysięcy złotych.

Komentarz do sprawy znajdziemy w Super Expressie:

“Zarząd federacji podjął już decyzje o wysokości kary oraz formie w jakiej zostanie wyegzekwowana. Zawodnik otrzymał oficjalne pismo w tej sprawie. W ramach sankcji, federacja wzywa zawodnika do przekazania 20 000 złotych na wybraną przez siebie – lecz uprzednio zaakceptowaną przez federację – organizację pożytku publicznego. W określonym w piśmie terminie zawodnik powinien opublikować potwierdzenie zrealizowania przelewu.”

Przypominamy, że najbliższa gala FAME 18 odbędzie się już 20 maja w łódzkiej Atlas Arenie.

Zobacz także:

Jan Błachowicz odpowiada na wyzwanie Paulo Costy: Wystarczy jedna butelka wina, by go znokautować! Co wy na to?

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz odpowiada na wyzwanie rzucone przez Paulo Costę! Brazylijczyk przenosi się do dywizji półciężkiej i upatrzył sobie cieszynianina jako potencjalnego rywala.

Znamy pełną kartę walk gali FEN 46 w Pile! Święto MMA! Widzieliście?

Dwie walki na zasadach semi-pro zamykają kartę walk gali FEN 46, która 27 maja odbędzie się w Pile. Tym samym znamy już pełną kartę walk tej gali!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis