MMA PLFAME MMAAdrian Polak miał wypadek samochodowy! Gwiazda FAME MMA opublikowała zdjęcie z miejsca zdarzenia

Adrian Polak miał wypadek samochodowy! Gwiazda FAME MMA opublikowała zdjęcie z miejsca zdarzenia

Foto: FAME MMA

Gwiazda FAME MMA, Adrian “Polak” Polański miał wypadek samochodowy! Jak sam zaznaczył w swoich mediach społecznościowych – “życie mignęło mu przed oczami.”!

Sytuacja miała miejsce w miniony weekend. Adrian Polański był pasażerem samochodu, który uczestniczył w wypadku drogowym. Z całego zdarzenia – na szczęście – wyszedł cało.

Adrian Polak miał wypadek samochodowy! Gwiazda FAME MMA opublikowała zdjęcie z miejsca zdarzenia

Polak wracał z imprezy urodzinowej swojej koleżanki. Podróżował samochodem, który prowadził jego znajomy. Z relacji w mediach społecznościowych wynika, że kierującemu zajechał drogę inny kierowca, najprawdopodobniej wymuszając pierwszeństwo.

Gwiazda FAME MMA opublikowała zdjęcie z tego wypadku na swoim instastories:

Źródło: Instagram/adrianpolak

Adrian “Polak” Polański w klatce organizacji FAME MMA stoczył już pięć walki i jego bilans wynosi 3-2. Obecnie znajduje się w serii trzech wygranych z rzędu, choć jego ostatnia walka przyniosła sporo kontrowersji. W klatce został bowiem znokautowany przez Amadeusza “Ferrari” Roślika soczystym soccer kickiem, który jednak według obowiązujących przepisów jest nielegalny. Zatem wynik tamtej walki okazał się korzystny dla Polaka, który wygrał przed dyskwalifikację rywala.

Zobacz także:

Khamzat Chimaev o porównaniu do Khabiba: Jestem kimś więcej

Khamzat Chimaev to zawodnik, który przebojem wdarł się do największej organizacji MMA na świecie. Niepokonany 26-latek reprezentujący Szwecję po swojej ostatniej wiktorii wypowiedział się na temat porównań do Khabiba Nurmagomedovowa.

Jan Błachowicz powitany w Abu Dhabi przed UFC 253: Idź po pas!

Jan Błachowicz pięknie powitany w Abu Dhabi przed galą UFC 253, na której zmierzy się w walce o pas mistrzowski wagi półciężkiej. Najwyraźniej Polak ma już fanów na całym świecie!

Mateusz Gamrot gotowy na TOP 15 w UFC: Potrzebuję wyzwań

Mateusz Gamrot (17-0, 1 N/C) wybrał UFC i zadebiutuje w nowej organizacji już w październiku. “Gamer” jest wdzięczny KSW, ale przyznaje, że potrzebuje nowych wyzwań.