MMA PLBabilon MMAAdrian Błeszyński po Babilon MMA 18 opublikował zdjęcie dramatycznie wyglądającego oka

Adrian Błeszyński po Babilon MMA 18 opublikował zdjęcie dramatycznie wyglądającego oka

Foto: Babilon MMA

Adrian Błeszyński po Babilon MMA 18 opublikował dramatycznie wyglądające oko po walce z Pawłem Pawlakiem. Starcie to było walką wieczoru całego wydarzenia i według wielu obserwatorów było to najlepsze starcie w 2020 roku w polskim MMA.

“Ares” przegrał to starcie decyzją sędziów i to Paweł Pawlak pod koniec listopada został mistrzem wagi średniej organizacji Babilon MMA. Jednakże Adrian Błeszyński pokazał w tym pojedynku niesamowitą wolę walki i kontynuował starcie mimo poważnych obrażeń twarzy.

Adrian Błeszyński po Babilon MMA 18 opublikował zdjęcie dramatycznie wyglądającego oka

Nieco ponad tydzień po gali Babilon MMA 18, Adrian Błeszyński opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie swojego oka. Kontuzja, jakiej doznał w walce z Pawłem Pawlakiem okazała się dramatyczna.

“Ares” poinformował fanów o tym, że doznał złamania oczodołu i w najbliższych dniach czeka go operacja:

“Niestety oko, które po walce wyglądało tak, będzie musiało być w końcu operowane 🙁Oczodół został złamany, a oko troszkę opadło…To nie moja pierwsza taka kontuzja więc, na dniach wskakuje na stół i trzymajcie kciuki za jak najszybsze dojście do siebie🙏” – napisał Błeszyński

Niestety oko, które po walce wyglądało tak, będzie musiało być w końcu operowane :(Oczodół został złamany, a oko…

Posted by Adrian "Ares" Błeszyński on Monday, December 7, 2020

Zobacz także:

UFC: David Zawada wraca do klatki już w styczniu!

David Zawada (17-5-1) doczeka się następnego pojedynku w największej organizacji na świecie. Reprezentant UFD Gym mający polskie korzenie wystąpi już siedemnastego stycznia, a jego przeciwnikiem będzie Ramazan Emeev (19-4).

Najman zapowiada następne pozwy! Kogo obstawiacie tym razem?

Marcin Najman nie zamierza tak tego zostawić. Częstochowianin zapowiada następne pozwy. Kto tym razem? Sami zobaczcie

Jan Błachowicz wśród nominowanych na Sportowca Roku Przeglądu Sportowego!

Zgodnie z oczekiwaniami Jan Błachowicz (27-8) znalazł się wśród nominowanych w 86. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski.

Tragiczny finał sparingu. Mistrz świata mocno znokautowany przez większego rywala!

Sparingi są kluczowe jeśli mówimy o przygotowaniach do walki. Nie zawsze kończą się one szczęśliwe. Tak było w przypadku Hideaki Yamazaki (33-8-1, 18 KO), który został ciężko znokautowany!