MMA PLIsrael AdesanyaAdesanya odpowiada na krytykę: Żyjemy w erze tik-toka! Ludzie pamiętają tylko kilka sekund! 

Adesanya odpowiada na krytykę: Żyjemy w erze tik-toka! Ludzie pamiętają tylko kilka sekund! 

Israel Adesanya (23-1) niekwestionowany mistrz wagi średniej największej organizacji na świecie odpowiedział na krytykę, która pojawia się pod jego adresem. Widzowie/internauci uważają, że styl reprezentanta Nigerii jest nudny. Mistrz gwarantuje, że żyjemy w czasach, gdzie ludzie pamiętają kilka ostatnich sekund walki, a nie całość.

Adesanya

Adesanya już w sobotę stanie do kolejnej obrony tytułu. Będzie to wyczekiwany rewanż z Alexem Perreirą (6-1). Adesanya będzie miał szansę zrewanżować się za przegranej w formule K-1, który doznał z rąk Brazylijczyka. Ich pojedynek będzie main eventem UFC 281 w Nowym Jorku.

W co-main evencie pas bronić będzie Carla Esparza (19-6), która skrzyżuje rękawice z silną Weili Zhang (22-3). Na tej samej gali swój kolejny występ w amerykańskim gigancie odnotuje nasza reprezentantka Karolina Kowalkiewicz (13-7). Polka podejmie Silviane Gomez Juarez (11-4), która w przeszłości walczyła o pas KSW.

Adesanya odpowiada!

Israel Adesanya (23-1) w rozmowie z ESPN postanowił odpowiedzieć na krytykę, która pojawia się pod jego adresem.

Uważam, że krytyka jest niezasłużona i tak, zmobilizowała mnie do jeszcze cięższej pracy (..) Żyjemy w erze tik-toka. Ludzie pamiętają tylko kilka ostatnich sekund. Nie pamiętają reszty. Pozapominali wojny, jakie toczyłem na przestrzeni lat. Jak w ogóle śmiecie nazywać mnie nudziarzem! Skoro w piątej rundzie walki z Cannonierem trafiałem go lewą ręką, prawą, rozbijałem go, a on próbował tylko przetrwać (…) Nie jest to jednak tylko moja wina. To także ich wina. Krytykują mnie, bo jestem wielki, bo jestem mistrzem. To samo było w przypadku Andersonów Silvów, GSP, Jonów Jonesów.  Nawet w boksie się to zdarza. Gdy jesteś najlepszy i utrzymujesz się na szczycie przez długi czas, ludzie chcą po prostu zobaczyć, jak upadasz. Oczywiste więc, że będą mnie krytykować, ale nadal będę wielki.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Cała rozmowę z Israelem zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Marcel Materla powalczył o złoto na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie! [WIDEO] Widzieliście?

Marcel Materla zbiera jakże ważne doświadczenie. Mimo tak młodego wieku reprezentant BKS Skorpion Szczecin ma już za sobą sporo walk. Syn Michała Materli ostatnio powalczył o złoto na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie!

Wielki Bu uderza w Jacka Murańskiego: Strefa wolna od podłej kreatury! Co wy na to?

Jak widać, to nie koniec! Patryk Masiak na insta stories zamieścił nagranie, gdzie przyczepia naklejkę na drzwi klubu CrossCore. Warto zaznaczyć, że naklejka pojawiła się również w szatni. ”Wielki Bu” tym samym mocno uderzył w Jacka Murańskiego, który jeszcze nie tak dawno wraz z synem trenował w wspomnianym klubie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis