MMA PLBoksAdamek odpowiedział Najmanowi! Ostry komentarz!

Adamek odpowiedział Najmanowi! Ostry komentarz!

Okazuje się, że konflikt na linii Tomasz Adamek – Marcin Najman eskaluje. Były mistrz świata w różnych bokserskich kategoriach wagowych ostro wypowiedział się o “El Testosteronie”.

Najman jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci z szeroko rozumianego świata sportów walki. W ostatnim czasie zawodnik znów toczy kilka mniejszych lub większych konfliktów słownych, a na jego temat wypowiadają się również osoby zdecydowanie bardziej kojarzone ze sportowymi dyscyplinami.

Ostatnio coraz więcej mówi się o spięciu na linii “El Testosteron” – Adamek. Duży wpływ na to miał sławny odcinek “Hejt Parku” na Kanale Sportowym. Podczas programu 41-latek jasno zakomunikował, że w formule MMA pokonałby byłego bokserskiego mistrza świata w kategorii półciężkiej i junior ciężkiej. Najman sugerował bowiem wykorzystanie braku jakichkolwiek umiejętności parterowych u swojego potencjalnego przeciwnika.

Choć wspomniane zestawienie jest raczej mało prawdopodobne, to jednak “Góral” zdecydował się skomentować ostatnie zaczepki kierowane w jego stronę. 43-latek w negatywnych słowach wypowiedział się reprezentancie FAME MMA, deklarując brak chęci na taki pojedynek.

Nie interesuje mnie walka z Najmanem, bo to nie jest sportowiec, lecz zwykły klaun, który szkodzi polskiemu sportowi. Wydaje mu się, że potrafi walczyć, ale jest tylko parodystą.