MMA PLNajnowszeFAME MMAAdamek o gali FAME 19 i Ferrarim: Walki nie były za ciekawe! Wszystko przed nimi

Adamek o gali FAME 19 i Ferrarim: Walki nie były za ciekawe! Wszystko przed nimi

Tomasz Adamek legendarny polski pięściarz pojawił się na trybunach podczas ostatniej gali FAME MMA 19, gdzie mógł z bliska zobaczyć walki freak fighterów. ”Góral” komplementował część wizualną, ale jeśli chodzi o walki… nie był pod wrażeniem.

Adamek

W walce wieczoru Arkadiusz Tańcula miał do wyjaśnienia mocną spinę z Amadeuszem Roślikiem. Przed walką padło wiele słów, deklaracji, wyzwisk… Już nie pierwszy raz walka w klatce nie oddała! ”Ferrari” bazował na swoich cepach, ale w większości przeszywały one powietrze. Tańcula zdobywał obalenie i kontrolował rywala z góry. Po całym dystansie ”Aroy” wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Na tej samej gali udany rewanż odnotował Marcin Wrzosek. Były mistrz KSW udowodnił, że wynik pierwszej walki był przypadkiem i nieszczęśliwym zbiegiem wydarzeń. ”Polish Zombie” w trzeciej rundzie przed czasem odprawił freak fightera z Dębicy – Piotra Szeligę.

Adamek po gali FAME 19!

Tomasz Adamek w rozmowie z kanałem ”Koloseum” wypowiedział się o gali FAME MMA 19, którą mógł zobaczyć z bliska.

Oczywiście, że tak – gratulacje dla nich. Jeszcze, żeby te walki były tak atrakcyjne, to będzie pięknie, no ale walki nie były za ciekawe. To są początki tych organizatorów/freaków. Życzę wszystkiego najlepszego, na pewno włożyli wiele pracy w takie przygotowania, bo było perfect wszystko. Mateusz mówi nawet, że w Stanach by tak nie zrobili jeżeli chodzi o światła. Tylko walki… uważam, że mogłby być lepsze – wszystko przed nimi.        

Adamek został również zapytany o Amadeusza Roślika, który jakiś czas temu się o nim wypowiadał.

Ja tego chłopa to chyba nawet na oczy nie widziałem. Mówią mi jakiś ”Ferrari”, jakieś malutkie… dajcie że spokój. Ja myślę, że Ty po trzech miesiącach mógłbyś tam sobie poradzić. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis