MMA PLArchiwumKSWAdamek-Khalidov dalej możliwe na gali KSW? Lewandowski: Mamed nie zawalczy dla fejków! 

Adamek-Khalidov dalej możliwe na gali KSW? Lewandowski: Mamed nie zawalczy dla fejków! 

Organizacja KSW jest dalej w grze i może zorganizować pojedynek Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem? Martin Lewandowski w ”Klatka po klatce” powiedział, że jego zdaniem w obliczu ostatnich sytuacji takie zestawienie dalej jest w grzę. Przy okazji jeden z właścicieli KSW zapewnił, że legenda polskiej organizacji nie zawalczy dla ”fejków”!

Khalidov

W ostatnim czasie Mamed Khalidov w rozmowie z Arturem Mazurem wyjawił, że KSW próbowało doprowadzić do jego walki z ”Góralem”. Miała to być bardzo dobra oferta finansowa. Adamek ostatecznie postanowił podpisać kontrakt z FAME i został ogłoszony na ostatnim evencie w Szczecinie.

Nie no, propozycja faktycznie była, posłuchałem. Oczywiście posłuchać zawsze mogę. Nie ma złej krwi. Nigdy nie mówiłem, że nie zawalczę we freak-fightach. Posłuchałem ich propozycji, lecz nie chodziło o walkę z Adamkiem. Była też rozmowa z KSW, ale nie będę wchodził w szczegóły. Powiem tylko tyle, że Martin spełnił wszystkie warunki, aby do tej walki doszło.

Martin Lewandowski zabiera głos!

Jeden z właścicieli KSW powiedział, że jego zdaniem dalej w grze jest walka Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Martin Lewandowski wyjawił, że aktualnie szukają rywala, z którym Khalidov zmierzy się w boksie.

Wydaje mi się, że to Tomek Adamek facet, który całe życie w sporcie spędził, myśląc o walce na zakończenie kariery powinien wziąć pod uwagę cały ekosystem, horyzont, panoramę wydarzeń. Od początku, jak ja przejąłem ten temat, to innej opcji, niż walka na KSW – nie dopuszczałem do siebie. Byłem zaskoczony tym podpisaniem umowy Adamka, bo ot szybko i raptownie się wydarzyło. No, ale słuchaj, wydaje mi się, że przez to, co się aktualnie dzieje, temat nadal jest w grze. Ja się nie zamykam na to. W ogóle Mamed nie zawalczy dla fejków, to jest coś, co mogę powiedzieć od razu. Szukamy obecnie przeciwnika dla Mameda.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis