MMA PLPopekAdam Soroko: Moim marzeniem jest walka z Popkiem! [WIDEO]

Adam Soroko: Moim marzeniem jest walka z Popkiem! [WIDEO]

Adam Soroko już dziewiętnastego lutego zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Będzie to starcie na gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Przeciwnikiem byłego karateki będzie Damian Zduńczyk. ”Stifler” po raz drugi postanowił przyjąć wyzwanie i chce sprawić niespodziankę.

Soroko

W walce wieczoru jest do wyjaśnienia duży konflikt. ”Lord Kruszwil” wraca do klatki, aby zmierzyć się z ”Kamerzystą”. Trzeba przyznać, że jest to mocno kontrowersyjne zestawienie ze względu na ostatnią sytuację w życiu Łukasza W.

Soroko marzy o walce z Popkiem!

Adam Soroko kolejny raz wspomniał, że jego marzeniem jest pojedynek z Popkiem Monsterem. Adam już podczas jednego z programów ”ZADYMA” apelował do ”Don Kasjo” o taki pojedynek. Teraz również Soroko wspomina o potencjalnym zestawieniu z ”Królem Albanii”.

Soroko wspomniał również jak przewiduje pojedynek z ”Stiflerem”.

Chciałbym go znokautować. Może to zabrzmi śmiesznie, ale chce zostać katem tej organizacji. Żeby im z głowy wybijać te wchodzenie do klatki. Być w dobrej formie i to pokazywać.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 1: Dymy za kulisami! Antyfan uderzył Sobotę! Widzieliście?

Michał Sobolewski musi mieć się na baczności. W sieci pojawiło się nagranie zza kulis konferencji PRIME SHOW MMA, gdzie jeden z antyfanów ruszył z wściekłością na ”Sobotę”. Sytuacje musiała uspokoić ochrona. Jak się później okazało Michał chwile wcześniej został przez niego uderzony.

PRIME SHOW MMA 1: Bijatyka na konferencji! Cios zderzył się z Ambro! Oglądaliście?

Podczas drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 1 doszło do bijatyki. Miało być face to face, ale panowie naprawdę się nie lubią. W grę poszły pięści. Do starcia Adriana Ciosa z Dawidem Ambro dojdzie już dziewiętnastego lutego w Łodzi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis