MMA PLBez kategoriiAdam Niedźwiedź trzecim uczestnikiem programu „Best of the Best – Turniej MMA”

Adam Niedźwiedź trzecim uczestnikiem programu „Best of the Best – Turniej MMA”

Foto: Best of the Best - turniej MMA
Foto: Best of the Best - turniej MMA

Trzecim uczestnikiem programu „Best of the Best – Turniej MMA”, zaproszonym przez organizatorów show, został specjalista od poddań, Adam Niedźwiedź. Tym samym popularny „Niedziu” dołączył do Krzysztofa Kułaka i Tymoteusza Łopaczyka w walce o 50 tysięcy złotych i kontrakt z organizacją ACA.

Adam Niedźwiedź karierę w zawodowym MMA rozpoczął w 2014 roku. Do tej pory stoczył 9 pojedynków, z czego 6 wygrał. Adam posiada brązowy pas w brazylijskim jiu-jitsu i często w walkach korzysta ze swoich umiejętności parterowych. Z sześciu wygranych starć aż pięć zakończył poddaniami. „Niedziu” walczył po raz ostatni w kwietniu 2019 roku i podczas gali RWC pokonał Tomasza Terlikowskiego.

Adam jest zawodnikiem bardzo lubianym i popularnym. Rozgłos zyskał nie tylko dzięki swoim sportowym osiągnięciom, ale również dzięki udziałowi w programie „Top Model”, w którym doszedł aż do finału. Już wkrótce, na antenie TVP Sport, będziemy mogli się przekonać, czy równie daleko dotrze w telewizyjnym show „Best of the Best – turniej MMA”.

[informacja prasowa]

Adam Niedźwiedź zawalczy w programie „Best of the Best – Turniej MMA” Adam Niedźwiedź 👊👊👊

Opublikowany przez Best of the Best – turniej MMA Środa, 25 września 2019

Emisja pierwszego odcinka programu już 11 października. Po 8 odcinkach transmitowanych na antenie TVP Sport widzowie wezmą w głosowaniu. Zdecydują oni, którzy zawodniczy zmierzą się w jednodniowym, ośmioosobowym turnieju finałowym. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.