MMA PLAdam KownackiAdam Kownacki wkurzony na komentarze o wagę. Skwitował to krótko: Jak się nie podoba, to…

Adam Kownacki wkurzony na komentarze o wagę. Skwitował to krótko: Jak się nie podoba, to…

Najlepszy obecnie pięściarz wagi ciężkiej w Polsce Adam Kownacki wkurzony na komentarze fanów o jego wagę przed rewanżem z Robertem Heleniusem. Polak najwyraźniej ma dość tych pytań i skwitował sprawę na twitterze.

Pojedynek Robert Helenius vs Adam Kownacki 2 odbędzie się już 24 lipca, a miejscem rywalizacji pięściarzy będzie Las Vegas.

Starcie to będzie rewanżem za pojedynek, do którego doszło 7 marca 2020 roku. Wówczas to Fin sensacyjnie wygrał z Polakiem przez TKO w czwartej rundzie. Od tamtej porażki, Adam Kownacki nie ma w planach nic innego, jak zrewanżować się swojemu ostatniemu pogromcy.

Adam Kownacki wkurzony na komentarze o wagę. Skwitował to krótko: Jak się nie podoba, to…

Kownacki w wywiadach przed nadchodzącą konfrontacją zapewnia, że rewanż z Finem jest czymś, o czym myśli od pierwszych chwil po zeszłorocznej porażce. “Babyface” zapowiada przygotowanie świetnej formy i zemstę na Heleniusie, który zniszczył jego plany na otrzymanie walki o pas mistrzowski królewskiej dywizji wagowej.

Są jednak sprawy, które Polaka irytują. Nią jest na przykład kwestia jego wagi. Adam Kownacki przez lata przyzwyczaił nas, że nie ma sportowej sylwetki, a ciągłe pytania o jego wagę skwitował na twitterze w taki oto sposób:

Przypominamy, że walką wieczoru gali, na której dojdzie do walki Helenius vs Kownacki 2 będzie starcie Tyson Fury vs Deontay Wilder 3.

Zobacz także:

Zmiana w zestawieniu. Rawiński vs. Markowski na Armia Fight Night 10

Zmiana w zestawieniu! Sławomir Rawiński (2-2) przywita w klatce Łukasza Markowskiego (0-0) na AFN 10!

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.

HIGH LEAGUE: Z TikToka do oktagonu. “Cesarz Narcyz” zadebiutuje w MMA!

High League przekonało do walki w MMA kolejną gwiazdę mediów społecznościowych. Podczas pierwszej gali organizowanej przez Malika Montanę w oktagonie wystąpi jeden z najsłynniejszych polskich influencerów młodego pokolenia, Gabriel Tadeusz Bystrzycki, czyli „Cesarz Narcyz” (0-0)!