MMA PLAdam KownackiAdam Kownacki o spotkaniu z Tysonem Furym: Podszedł do mnie i powiedział, żebym posłuchał jego rad…

Adam Kownacki o spotkaniu z Tysonem Furym: Podszedł do mnie i powiedział, żebym posłuchał jego rad…

Jeden z najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej na świecie, a obecnie uznawany za najlepszego pięściarza tej kategorii w Polsce Adam Kownacki opowiedział Andrzejowi Kostyrze o spotkaniu z Tysonem Furym.

Kowancki obecnie przygotowuje się do walki rewanżowej z Robertem Heleniusem, do której dojdzie pod koniec lipca w Las Vegas. Mimo napiętego grafika przygotowań, Polak znalazł czas na rozmowę z dziennikarzem Super Expressu.

Adam Kownacki o spotkaniu z Tysonem Furym: Podszedł do mnie i powiedział, żebym posłuchał jego rad…

Tam opowiedział o spotkaniu z Tysonem Furym, którego czeka trzecia walka z Deontayem Wilderem. Kownacki zdradził, co powiedział mu mistrz świata federacji WBC.

Od razu tutaj zaznaczymy, że tytuł tego niusa to parafraza ze słynnego w sieci wywiadu Artura Szpilki, który dziennikarzowi TVP opowiadał o spotkaniu z Lenoxem Lewisem.

Jak natomiast zakończyła się rozmowa Kowanckiego z Furym?

“Mówił Adam, trzymaj się wagi… kibice gadają i gadają, a ty masz swoje zrobić. Naprawdę świetnie boksujesz. Pamiętam właśnie, jak walczyłem przed jego main eventem i mówił mi dobrze walczyłeś, byłeś duży i wszystko było dobrze, więc nie przejmuj się wagą, rób to, co robisz najlepiej i trzymam kciuki, może się kiedyś zobaczymy w ringu.”

Cała rozmowa Andrzeja Kostyry z Adamem Kownackim do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Runda X: Kwieciński wygrywa przed czasem, Piwowarczyk zgarnia kontrakt z KSW! [WIDEO]

W sobotę w Białogardzie odbyła się gala Runda X: DWM Fight Night, która dostarczyła wiele emocji! W walce wieczoru efektownym występem popisał się zawodnik publiczności – Dawid Romański. Fighter wagi koguciej pod koniec pierwszej odsłony znokautował Sergey’a Litvinova (4-4).

Krystian Pudzianowski po zwycięstwie z Chicem na MMA VIP 2 w Częstochowie! [WIDEO] Kto teraz?

Krystian Pudzianowski był bardzo szczęśliwy po swoim starcie na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Brat Mariusza Pudzianowskiego już w pierwszej odsłonie zastopował Tomasza Chica.

Silesian MMA 3: Hejter Akopa Szostaka po wojnie poddał uczestnika ”Love Island”! [WIDEO]

W piątek w Mysłowicach odbyła się trzecia edycja Silesian MMA. Wysoko w rozpisce zobaczyliśmy drugi start w MMA – Dariusza Sierheja znanego jako ”hejter Akopa Szostaka”. Walka dostarczyła wiele emocji.