MMA PLAdam KownackiAdam Kownacki: Bardziej zawiódł Joshua niż zachwycił Usyk!

Adam Kownacki: Bardziej zawiódł Joshua niż zachwycił Usyk!

Adam Kownacki (20-1, 15 KO) już dziewiątego października stanie przed bardzo ważnym starciem. ”Babyface” w Las Vegas stoczy natychmiastowy rewanż z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO). Kownacki skomentował ostatnią walkę na szczycie pomiędzy Oleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO), a Anthonym Joshuą (24-2, 22 KO).

Do ich pierwszego starcia doszło siódmego marca w Brooklynie. Co ważne do czwartej rundy Kownacki wygrywał na kartach punktowych. Wystarczy chwila nieuwagi i mamy po wszystkim.. Tak było w przypadku ”Babyface”, dla którego była to pierwsza zawodowa przegrana.

Dla wielu ekspertów była to duża niespodzianka. Skróty z tego starcia zobaczycie w wideo poniżej.

Kownacki: Joshua zamiast pójść na Usyka…

Adam Kownacki (20-1, 15 KO) w programie ”Ring” skomentował pojedynek Oleksandra Usyka (19-0, 13 KO) z Anthonym Joshuą (24-2, 22 KO). Ukrainiec został nowym mistrzem świata wagi ciężkiej.

Ciekawe było to, że Joshua zamiast pójść na Usyka, starał się go wyboksować. Wydaje mi się, że bardziej zawiódł Joshua niż zachwycił Usyk, bo i tak wszyscy wiedzieliśmy, że Ukrainiec jest bardzo dobrym bokserem.

Wojownik pochodzący z Łomży ma nadzieje, że po rewanżu z Finem dostanie duże starcie.

Jeśli wygram, a Wilder pokona w trzeciej walce Fury’ego, to możemy potem bić się między sobą w przyszłym roku o mistrzostwo świata. Dlatego tak po cichu ściskam za niego kciuki. 

Zobacz także:

Szalone starcie w wykonaniu Murańskiego! Walka na gołe pięści z dwoma zawodnikami?! [WIDEO]

Tak to prawda! Mateusz Murański w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest brany pod uwagę taki pomysł. ”Muran” miałby w klatce zmierzyć się z dwoma rywalami na gołe pięści.

Pierwszy pogromca Szpilki nie zawalczy o mistrzostwo świata, bo się nie zaszczepił! Widzieliście?

To już gruba przesada! Już dwudziestego drugiego października w Montrealu mieliśmy poznać pierwszego mistrza nowej kategorii wagowej bridger, ale pojawiają się problemy.. Bryant Jennings (24-4, 14 KO) nie zgodził się na szczepienie z tego też powodu został usunięty z rozpiski. Już niebawem ma zostać ogłoszony nowy przeciwnik Oscara Rivasa (27-1, 19 KO).