MMA PLFENAdam Kowalski ostro do Łazarza: Skończ już gadać pajacu!

Adam Kowalski ostro do Łazarza: Skończ już gadać pajacu!

Jak widać Adam Kowalski (12-6-1) nie był zadowolony ze słów Marcina Łazarza (12-7), który został zapytany o swoją ostatnią walkę. Pewne jest jedno – trylogia w ich wykonaniu jest nieunikniona.

Do rewanżu Kowalskiego z Łazarzem doszło pod koniec sierpnia poprzedniego roku. Reprezentant Arrachionu Olsztyn był bliski zakończenia walki przed czasem. Ostatecznie ”Bane” przetrwał ciężkie chwile i zaczął się odgryzać. Pojedynek dostarczył wiele emocji.

Nie tak miało być 🤷‍♂️ po wygranych przeze mnie praktycznie trzech rundach faul mojego przeciwnika po którym nie byłem w stanie kontynuować pojedynku.No Contest. Kazdy widział kto był zawodnikiem lepszym👊wroce silniejszy i wygram pas👊 dziękuje wszystkim którzy pomogli w przygotowaniach do tej walki trenerom sparingpartnerom i sponsorom a także dla kibiców za wspaniały dopig👊👊

Adam Kowalski z ostrym przekazem do Łazarza!

Adam Kowalski (12-6-1) za pomocą mediów społecznościowych wystosował apel do Marcina Łazarza (12-7). Jak widać podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego nie może doczekać się trzeciego starcia.

komentarz

O co dokładnie chodziło? Zapewne o słowa Marcina Łazarza, który został zapytany o ostatnie zamieszanie przy gali w Ostródzie.

Tak samo ją oceniam jak na gorąco po walce. Może troszeczkę pokory bardziej, bo cios był markowany, był palec w oko, ale to był palec ze zgiętą ręką. Cały czas się upieram. Z tego ujęcia kamery wy tego nie widzicie, a palec był zgięty. Już któryś raz to powtarzam – ktoś kto trenuje boks, kick-boxing, tajski boks w dużych rękawicach i jak jest cios markowany to jest zrobiony nasadą rękawicy, a potem jedzie kombo czy z podbródka czy crossem zaczynamy. W dużej rękawicy bokserzy często kładą rękę na czoło w ten sposób i tego nie widać, bo jest duża rękawica. Jak ktoś trenuje w dużych rękawicach i ma może nie nawyki, bo to jest mała rękawica, ja jestem fighterem MMA powinienem pilnować tego. Moment nieuwagi. Uważam, że Adam Kowalski dostał koło ratunkowe i uciekł do domu.   

Cała rozmowa poniżej:

FEN 32

Początek gali: 19:00

70,3 kg: Mateusz Rębecki (12-1) vs. Jose Barrios (11-1) – o pas wagi lekkiej
93,0 kg: Wojciech Janusz (10-5) vs. Marcin Łazarz (12-7, 1 N/C)
120,2 kg: Szymon Bajor (21-9) vs. Ednaldo Oliveira (21-7-1, 1 N/C)
80,0 kg: Szymon Dusza (9-5) vs. Roland Cambal (14-10, 1 N/C)
83,9 kg: Rafał Lewon (14-10) vs. Piotr Walawski (8-6-1)
77,1 kg: Cezary Oleksiejczuk (5-2) vs. Djamil Chan (15-8)
83,9 kg: Piotr Kuberski (7-1) vs. Mateusz Strzelczyk (9-9-1)
70,3 kg: Mikołaj Lewandowski (0-0) vs. Wojciech Kawa (0-0)
93,0 kg: Bartosz Szewczyk (0-1) vs. Akhmed Salamov (1-0)

Transmisja w systemie PPV (cena – 40 zł):